lekarz Krystyna Przybyła

1,7

Szkoda, że nie da się zaznaczyć 0 za uprzejmość. Pierwszy raz spotkałam się z tak arogancką i nie uprzejmą osobą, szok. Absolutnie nie polecam, żałuję że nie zapoznałam się wcześniej z opiniami w internecie.

Dramat , omijać szerokim łukiem ta pseudodoktorke , arogancka i po prostu straszna. Mało tego zamiast pomóc to spowodowała u mnie kolejny uraz

Mało tego zamiast pomóc to spowodowała u mnie kolejny uraz

NIE POLECAM!!!!! Takich lekarzy wogule nie wolno zatrudniać!!!! Jest niekompetentną, niegrzeczna, traktuje pacjentów jak kurz, pozwala sobie krzycząc na pacjentów, zachowania po prostu chamskie