lekarz Krystyna Skłócka

Dermatolog

2,1
2,6

Jestem załamana leczeniem zaproponowanym przez Panią doktor. Przyszłam na wizytę z lekkim trądzikiem, pani doktor przepisała mi antybiotyk, po dwóch tygodnia moje zmiany skórne wyglądały o wiele gorzej niż przed wizytą. Skóra była cała czerwona a na całym ciele pojawiały się zmiany ropne. Zmarnowany czas i pieniądze. Nikomu nie życzę na swojej drodze takiego "specjalisty". Niecierpliwie czekam na wizytę u innego dermatologa, który mam nadzieję doprowadzi chociaż do powrotu stanu mojej cery przed wizytą u p. Skłóckiej.

Nie oceniam wiedzy medycznej i skuteczności, bo po pierwsza wizyta była również ostatnią, lekarz niemiły, krótkie odpowiedzi na pytania byle pozbyć się pacjenta, trudność sprawia nawet powiedzenie "dzień dobry" czy "do widzenia".

Osobiście nie polecam szkoda czasu i pieniędzy. Pani doktor niekompetentna i niemiła, wątpię w jej wiedzę, poza tym nie słucha pacjenta- brak wywiadu. Leczę się dermatologicznie od dłuższego czasu i pierwszy raz trafiłam na tak beznadziejnego "specjalistę". Moja ocena w skali do 5 to zero !

Bardzo niekompetentna Pani Doktor. Przez 4 miesiace leczyla mnie na alergie, ciagle dostawalam nowe masci sterydowe ( ktore jak wiadomo nie sa obojetne dla organizmu), pomimo, ze wysypka i swiad nie ustepowal nie zlecono mi zadnych dodatkowych badan. Moj chlopak mial ten sam problem i po ktorejs wizycie dr.Sklocka stwierdzila u niego swierzb i zapisala leczenie, mimo, ze bylam zapisana tuz po nim to nie dostalam zadnego leczenia profilaktycznego (ktore jest podstawa!), kazano mi obserwowac skore i wrazie czego sie zglosic, a takze tego jednego dnia ograniczyc kontakt z chlopakiem ( tak jakby to mialo cos zmienic, w hotelu, w ktorym on sie zarazil bylismy oboje i non stop od tego czasu mielismy kontakt). Inny dermatolog, do ktorego poszlam nastepnego dnia od razu zapisal mi leczenie profilaktyczne. Gdyby nie to, ciagle bysmy sie od siebie zarazali i wydawali kolejne pieniadze. Pani dr.Sklocka zdecydowanie nie jest lekarzem godnym polecenia

Byłam zadowolona. Uważam, że jest to osoba kulturalna i delikatna

Byłam zadowolona. Uważam, że jest to osoba kulturalna i delikatna

Niekompetentna Pani "doktor", nieuprzejme podejście do pacjenta, traktuje osoby jak niepotrzebne zło. Ma się wrażenie że dba jedynie o odhaczenie kolejnego pacjenta. Przyszłam z problemem skórnym- podejrzeniem alergii, nic się nie dowiedziałam, nie uzyskałam pomocy. Inna dermatolog podeszła kompetentnie do problemu, udzieliła trafnej diagnozy wraz ze skutecznym leczeniem.

Koszt wizyty w placówce LUX MED 135 zł, błędna diagnoza - Pani dr Skłócka stwierdziła alergię, przepisała drogie lekarstwa (m.in. kortykosteroidy), zaleciła drogie testy alergiczne. Pogarszający się stan mojego zdrowia zmusił mnie do wizyty u innego lekarza dermatologa, który postawił inną diagnozę i leczenie za 5 zł oraz odstawienie wszystkich leków na alergię. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!

Naprawdę polecam! 3 lekarzy leczyło u mnie stan zapalny skóry i dopiero Pani dr.Skłócka okazała się skuteczna.