lekarz Krystyna Socha-Babiuch

Pulmonolog

3,7

Same superlatywy. Bez zastrzeżeń. Rzeczowe podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm. Polecam. Potrafi podjąć świetną współpracę z pacjentem.

Nie polecam tej pani doktor. Moja mama była pod jej opieką. Ciągle dopytywaliśmy ją o stan naszej mamy i owijała w bawełnę mówiąc,że mimo złych rokowań będą się przedłużyć mamie życie. "Przedłużyć" - 2tyg.po wykryciu choroby mama zmarła, kilka dni po tym jak została wypisana do domu z wypisem, w którym stan mamy określiła jako dobry. Paranoja! Nie można człowiekowi odbierać nadziei,ale w takich sytuacjach należy chyba uświadomić człowieka,że jest na prawdę źle i zostało mu bardzo niewiele czasu... Lekarze = zawód nastawiony na zarobek a nie praca z powołania,której ...

Nie można człowiekowi odbierać nadziei,ale w takich sytuacjach należy chyba uświadomić człowieka,że jest na prawdę źle i zostało mu bardzo niewiele czasu... Lekarze = zawód nastawiony na zarobek a nie praca z powołania,której niektórzy poświęcają się z oddaniem... :(

Byłem pacjentem na oddziale którym Pani doktor kieruje. Niesamowita wyczucie względem pacjentów, bardzo duża wiedza medyczna.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Oświęcim"?

Oświęcim

ulica Bliska 7
43-360 Bystra
Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim
Prywatny Gabinet Logopedyczny "Akademia Monwy"
Olszewskiego

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior