Krystyna Stępińska

Bardzo dobra Pani doktor. Uprzejma, kompetentna, zawsze stawia trafna diagnozę. Jeden z najlepszych lekarzy pediatrów jakich znam

Pani doktor jest super. Bardzo dobrze mnie wyleczyła.Teraz rozumiem, dlaczego do niej są takie tłumy. Czeka się nawet do 10-tej w nocy, ale warto.

ja nie oceniam ale dla mnie była jakas zaspana nie powiedziala mi co dolega córce byla nie mila krytykowala moje zachowanie co bylo dla mnie szokiem bo chyba powinna najpierw zrobic ze mna wywiad a potem badac dziecko a ona stwierdzial ze jestem za mądra... i co skonczylo sie szpitalem

Od 8 lat leczę u tej lekarki siebie i moją trójkę dzieci i jestem bardzo zadowolona z jej metod leczenia. Nieprawdą jest, że każda wizyta kończy się zapisaniem antybiotyku - do każdego pacjenta Pani Doktor podchodzi indywidualnie. Gorąco polecam zapisanie dzieci do tej lekarki ponieważ przede wszystkim jest najbardziej uprzejma ze wszystkich pediatrów sierakowickich a jak dla mnie najbardziej kompetentna.

jest pediatrą mojej 3 letniej córeczki,i niejestem zadowolona z jej metod leczenia.Zawsze zapisuje antybiotyki,a to przecierz jest niezdrowo.A przy badaniu nawet niepostawi diagnozy.Wizyta u niej trwa zaledwie 5 min.NIEPOLECAM TEJ LEKARKI.

Wspaniala Pani doktor jak najbardziej godna polecenia.Mila,kompetentna osoba:)

Wspaniala Pani doktor jak najbardziej godna polecenia.Mila,kompetentna osoba:)