lekarz Krystyna Szewczyk

3,9

Pani doktor prowadzi moja ciaze, jest bardzo mila i delikatna. Takich lekarek powinno byc wiecej, a niestety mysle ze tylko dr.Szewczyk jest jedyna lekarka w Świdnicy ktora ma doswiadczenie i jest kompetenta. Jedyny minus to taki ze niestety nie maja usg...

Bardzo miła pani doktor prowadziła moje trzy ciąże. Teraz planuję czwartą i też pujde do niej. Oby było więcej takich kompetentnych lekarzy jak pani doktor.

Prowadziłam u pani dr zagrożona ciążę. Fakt nie ma usg ale jak tylko ma jakieś wątpliwości to wysyła do szpitali lub wystawia skierowania na usg. Rzeczowa Polecam jednak doświadczenie to doświadczenie

Rzeczowa
Polecam jednak doświadczenie to doświadczenie

Brak uprzejmości, gdy zapytałam o wymaz zostałam okrzyczana, od 6 miesięcy Pani przypisuje mi leki, które wciąż nie pomagają. Raczej już tam nie wrócę, dużo pieniędzy w błoto.

Pani doktor postawiła trafna diagnoze, była dość miła, niestety na rozmowie czułam się trochę jak dziecko które dopiero wczoraj dowiedziało się o istnieniu macicy i nie ma pojecia jak działa jej organizm. Badanie bezbolesne, delikatne

Tłumaczenie że Pani doktor czegoś nie potwierdzi bo nie ma usg jest nie na miejscu. Nie maja w przychodni swojego sprzętu ponieważ NFZ nie podpisał z nimi kontraktu. Byłam dziś u Pani doktor i jestem pod wrażeniem miłego i sympatycznego podejscia do pacjentki. Polecam.

bardzo sympatyczna Pani doktor, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dobre podejście do pacjentek :) polecam

Pani doktor podchodzi do pacjentek jak kobieta i to mi sie podoba.

Pani doktor podchodzi do pacjentek jak kobieta i to mi sie podoba.

Nie posiada USG w gabinecie, spekuluje a ostateczną diagnozę stawia po przedłożeniu USG, które należy wykonać u innego doktora. Nie potrafiła określić czy jestem w ciąży, mimo tego, iż miesiączka spóźniała mi się 2 m-ce.