dr n. med. Krystyna Trela-Janusdr n. med. Krystyna Trela-Janus - zdjęcie profilowe

dr n. med. Krystyna Trela-Janus

Onkolog, Radioterapeuta

Pracuje w Instytucie Onkologii w Gliwicach od 1990 roku. Od początku w Zakładzie Radioterapii. Jest specjalistą z zakesu onkologii klinicznej oraz posiada II stopień specjalizacji z radioterapii onkologicznej. Zajmuje się głównie leczeniem raka gruczołu piersiowego oraz radioterapią pozostałych jednostek onkologicznych. Od wielu lat jest członkiem Zespołu Narządowego Chorób Sutka, który zajmuje się kwalifikacją do leczenia pacjentek u których rozpoznano raka gruczołu piersiowego. Jest autore...

Opinię napisałam wcześniej a teraz dodałam ocenę. POLECAM. Jeżeli mija opinia komuś się przydała będę bardzo zadowolona.Małgorzata z Prudnika

Sympatyczna, pogodna, kompetentna, niwelująca obawy, strach, tłumaczaca krok po kroku niezbędne poczynania, wykazująca anielską cierpliwość wobec niewiedzy pacjentki. Oprócz tego wysoka kultura osobista, takt - zalety niebagatelne. Doskonała przewodniczka przygody życiowej (niezbyt kolorowej - raczej podszytej lękiem i momentami bolesnej) pt. "Dziki lokator w piersi". Serdeczne dzięki Pani Doktor. Jolanta Piela.

Sympatyczna, pogodna, kompetentna, niwelująca obawy, strach,
tłumaczaca krok po kroku niezbędne poczynania, wykazująca anielską
cierpliwość wobec niewiedzy pacjentki. Oprócz tego wysoka kultura
osobista, takt - zalety niebagatelne. Doskonała przewodniczka przygody
życiowej (niezbyt kolorowej - raczej podszytej lękiem i momentami
bolesnej) pt. "Dziki lokator w piersi". Serdeczne dzięki Pani Doktor.
Jolanta Piela.

Gliwice onkologia dramat. W moim przypadku ma dzwonic obiecuje nie dzwoni musze sama intereniować Przeciaga terminy naświetlań , nie poukładana zapomina o zapisanych pacjentach Mnie przyjeła na korytarzu lecewazaco byłam zrozpaczona zdegustowana i załamana. Jestem po ciezkiej chemioterapi i czekam na naświetlania przerwa miala wyniesc miesiac a bedzie minimum 3miesiace. Lekarz całkowicie niegodny polecenia. Może prywatnie zachowuje się inaczej

W gabinecie prywatnym-super, w instytucie w Gliwicach znacznie gorzej, może to z powodu dużej liczby pacjentów i braku czasu dla każdego z nich

To lekarz, który obejmując opieką pacjentkę daje całkowite poczucie bezpieczeństwa. W profesjonalny sposób tłumaczy etapy choroby i przewidywane efekty. Daje właściwy pakiet informacji potrzebny pacjentce, by rozumieć swoją sytuację i proces leczenia.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Bytom"?

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
Stefana Batorego 18

Chirurg onkolog
NZOZ Sigma-Bi
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów
Przychodnia Specjalistyczna Nr 6 przy KWK "Sośnica"
ulica Błonie 3
44-103 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice