Lekarze Onkolog Bytom

{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Onkolog
                                       dr n. med. Krystyna Trela-Janus

dr n. med. Krystyna Trela-Janus

Onkolog, Radioterapeuta

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Pani doktor Krystyna Trela to prawdziwy lekarz z powołania ,który przejmuje się swoim pacjentem ,opiekuje się nim i wszystko cierpliwie mu tłumaczy. Do tego wiedza ,talent ,empatia. Specjalista któremu bardzo zależy na pacjencie. Urszula Kurek.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Maciej Idzik

Chirurg onkolog

NZOZ Sigma-Bi
41-902 Bytom

Przypadkowo zostałam zapisana do dr Idzika i bardzo jestem z tego zadowolona, gdyż jest to bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam go wszystkim bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Medicus Bytom sp. z o.o.
Reptowska 20
41-923 Bytom

Doktor Stołtny prowadził moją czwartą ciążę(a znam wielu ginekologów).Trafiłam właśnie do niego dlatego,że ciaza była trudna.Dzieki Doktorowi przeżyłam ten ciężki czas.Od początku mój stan potraktował bardzo poważnie,zastosował leki, kazde złe wyniki badań prenatalnych wyjaśniał z innymi specjalistami,informował mnie o wszystkim,co dzieje się z dzieckiem,i nigdy nie przekreślił tej ciąży,zawsze odbierał mój telefon.To lekarz jak najbardziej kompetentny,godny polecenia i pełen empatii.Panie Doktorze oboje z mężem i dziećmi bardzo dużo Panu zawdzięczamy.Dziekuje
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Woźniaka 28/6
41-902 Bytom

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

dr n. med. Mirosław Strączyński

Chirurg onkolog

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Ja nie polecam tego chirurga. Została wykonana u mnie operację tarczycy, która miała rozmiar normalny a zmiana była kilku milimetrowa, operacja przeprowadzona była w Instytucie Onkologii w Gliwicach na fundusz. Jestem młodą osobą i zostałam okaleczona, już do końca życie będę się borykać z bólem w szyi, kręgosłupa szyjnego, zaburzeniami połykania, oraz tężyczką. Według zapewnień pana Strączyńskiego jedynym moim zmartwieniem po operacji miało być łykanie 1 tabletki dziennie, niestety rzeczywistość ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Stanisław Owczarek

Onkolog, Ginekolog położnik

Stefana Batorego 18
Bytom

Tak się składa,że wszystkie jesteśmy chore. Miałam wielkie szczęście, że trafiłam do bardzo dobrego, mądrego lekarza. Pan dr Stanisław Owczarek nie należy do pięknie ględzących niedouków, którzy nie potrafią zdiagnozować trudniejszego przypadku i " świergolą, że wszystko jest pięknie." Tak 3,5 roku temu było w moim przypadku. Dzięki mojemu własnemu uporowi dotyczącemu wyjaśnienia moich niespodziewanych dolegliwości, okazało się, że jest paskudny, grożny , dość rzadko diagnozowany - rak. To właśnie ...
Opinia dodana przez: Maryla

prof. Nie Pamietam Olejek

Ginekolog onkolog

Szpital ul. Batorego
Bytom

Wielka szkoda, że nie ma możliwości przyznania punktów 0, bo tej jędzy to nawet wiedza i tytuły nie pomoga- tylko kasa i kasa się liczy, a nawet jak dasz, to gwarancji żadnej , że cos pomoże więcej- wredny lekarz, takich powinno sie w kajdankach ze szpitala wyprowadzać:(

dr n. med. Ewa Nowakowska

Lekarz medycyny pracy, Onkolog

Dworcowa 25-27 lok. 5

lekarz Ewa Mikołajska

Internista, Onkolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10

lekarz Krzysztof Klakla

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AVIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Pl. Żeromskiego 1
41-914 Bytom