lekarz Krystyna Ucieklak

Pulmonolog, Pediatra

2,5
2,2

Nie potrafi rozpoznać podstawowych chorób.

Nie potrafi rozpoznać podstawowych chorób.

Leczę swojego synka u tej Pani od 3lat i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Antybiotyk dostajemy w ostateczności i nie zdarzyło się żeby synek nie został dobrze zdiagnozowany i leczony.

kompletny brak wiedzy na temat leczenia dzieci!!!!!!! nikomu nie polecam!!!!!!!

kompletny brak wiedzy na temat leczenia dzieci!!!!!!!
nikomu nie polecam!!!!!!!

Nie polecam tej osoby, zawiodlam się bardzo lecząc moje dzieci, a raczej ryzykując leczyć u tej Pani. Szkoda, że doktor Przybylski otacza się takim personelem, zdecydowanie nie służy to dobremu wizerunkowi przychodni jak i jej dyrektorowi.

Czas poświęca jest miła, ale daremna!! Wymyśla opryszczkę gardła, która nie przechodzi po antybiotyku, przy kolejnej wizycie daje drugi upierając się przy tej samej chorobie, podczas gdy gardło jest zupełnie zdrowe, a dziecko ma silne zakażenie układu moczowego!! Zdecydowanie nie polecam!!!

Super pani doktor. Mój synek bardzo ją lubi. Podchodzi do dziecka spokojnie, potrafi wzbudzić jego zaufanie. Odpowiada na wszystkie pytania rodziców.