lekarz Krystyna Zwierzyńska

Na podstawie zdjęcia rtg Pani Zwierzyńska postawiła błędną diagnozę, która kosztowała mnie wiele zdrowia i łez. Na szczęście diagnoza ta została oceniona przez innych lekarzy jako "zbyt odważna i budząca ogromne wątpliwości" co zresztą potwierdził wykonany tomograf komputerowy. Okazało się, że "pani doktór" nie widzi różnicy między mięsakiem chrzęstnym a zaburzeniami metabolizmu kostnego. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim zachowaniem lekarza. Na prośbę o weryfikację opisu zdjęcia zareagowała wyjątkowo nieuprzejmie i krzyczała na mnie mocno podnosząc głos. Nie polecam tego diagnostyka. Wzorując się na moim przykładzie diagnozę postawioną ...

Nie polecam tego diagnostyka. Wzorując się na moim przykładzie diagnozę postawioną przez tę Panią lepiej potwierdzić u innych lekarzy.

Omijajcie szerokim łukiem. Szkoda, że nie nagrałam naszej "rozmowy". Powinna się leczyć psychicznie.

Wciąż poszukujesz " Olsztyn"?

ulica Daszyńskiego 31/16
11-400 Kętrzyn