lekarz Krystyna Zwierzyńska

Moja babcia miała wizytę u tej Pani Doktor. Była wyjątkowo nieuprzejma, podnosiła głos, a wręcz krzyczała. Babcia chciała zadać pytanie, na co "pani doktor" z krzykiem odpowiedziała "W gabinecie się nie rozmawia!". Po badaniu nie chciała udzielić żadnej informacji o wyniku. Nie mogę uwierzyć, że lekarz, który powinien być empatyczny i chętny do pomocy, może patrzeć na pacjenta z taką niechęcią, a wręcz pogardą. Babcia nie poleca.

Babcia nie poleca.

Nie chciałem wierzyć, ale ANONIM miał rację. Masakra. Dwa razy odwoływała mi wizytę bez powodu (przypuszczam że nie chciało się jej)

Omijajcie szerokim łukiem. Szkoda, że nie nagrałam naszej "rozmowy". Powinna się leczyć psychicznie.

Na podstawie zdjęcia rtg Pani Zwierzyńska postawiła błędną diagnozę, która kosztowała mnie wiele zdrowia i łez. Na szczęście diagnoza ta została oceniona przez innych lekarzy jako "zbyt odważna i budząca ogromne wątpliwości" co zresztą potwierdził wykonany tomograf komputerowy. Okazało się, że "pani doktór" nie widzi różnicy między mięsakiem chrzęstnym a zaburzeniami metabolizmu kostnego. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim zachowaniem lekarza. Na prośbę o weryfikację opisu zdjęcia zareagowała wyjątkowo nieuprzejmie i krzyczała na mnie mocno podnosząc głos. Nie polecam tego diagnostyka. Wzorując się na moim przykładzie diagnozę postawioną ...

Nie polecam tego diagnostyka. Wzorując się na moim przykładzie diagnozę postawioną przez tę Panią lepiej potwierdzić u innych lekarzy.