lekarz Krystyna Zyśk

Lekarz rodzinny

Pani doktor jest w porządku - jednak osoba przyjmująca telefonicznie zapisy na wizyty itp. chyba nigdy w życiu nie słyszała słowa savoir vivre i najwyraźniej pacjenci przeszkadzają jej w pracy. Ma się prawdziwe deja vu z czasów PRL.

Brak czasu dla pacjenta. Specjalista tylko od dzieci. Stanowczo za duzo ma pacjentow i termin oczekiwania jest czesto ponad 24h.

Brak czasu dla pacjenta.
Specjalista tylko od dzieci.
Stanowczo za duzo ma pacjentow i termin oczekiwania jest czesto ponad 24h.

Pani doktor leczy moje dziecko od urodzenia, od jakiegoś czasu nie może sobie poradzić z infekcjami górnych dróg oddechowych. Brak zastępstwa w czasie urlopu.

Bardzo dobry lekarz,polecam wszystkim.Ma dobre podejście do pacjentów przede wszystkim do dzieci.Dobrze diagnozuje chorobę