lekarz Krzysztof Brzeszkiewicz

Pediatra

Na pana doktora trafiliśmy podczas wizyty domowej. Bardzo dokładnie i wnikliwie zbadał dziecko, ze spokojem odpowiadał na pytania i tłumaczył co dziecku może dolegać i jakie kroki podjąć. Nie przypisał reklamówki leków, tylko zalecił zbijanie temperatury, obserwację i konsultację za kilka dni. Oby więcej było takich lekarzy, zwłaszcza do nagłych przypadków, kiedy rodzice wpadają w panikę.

Świetne podejście do małego pacjenta, dokładny i uważny. Długo z nami rozmawiał i cierpliwe badał córeczkę.

Pan Doktor przyjechał do naszego synka z wizytą domową. Zrobił na nas niezwykle dobre wrażenie- uprzejmy, fachowy a nade wszystko zainteresowany pacjentem.