dr n. med. Krzysztof Ćwiklicki

Dokładne badanie, wszystko tłumaczy, nie straszy, jest uprzejmy, zawsze można się do Niego dodzwonić. Polecam w 100%

Bardzo polecam , Lekarz 24lata temu prowadził ciąże mojej mamy Tak o to jestem na tym Świecie zdrowa ;) dziś prowadzi moja ciąże , jestem bardzo zadowolona przedewszystkim bardzo dokładne badanie USG oraz podejscie :) 👌

Nie polecam i będę przestrzegać kogo tylko mogę. Pan Krzysztof Ć. miał być lekarzem prowadzącym moją ciąże, na każdej wizycie szybkie usg i zapewnienia, że wszystko jest w porządku. Po usg w 20 tygodniu ciąży poprosił mnie o przyjazd do szpitala w Trzebnicy, bo tam ma "lepszy" sprzęt. Okazało się, że "lekarz" nie wykrył rozległych wad płodu u mojego dziecka, tym samym nie dając mi nawet szansy na usunięcie nieprawidłowo rozwijającej się ciąży. Każdy z kolejnych lekarzy z którymi miałam przyjemność zastanawiał się jak można być tak niekompetentnym.

Z lekarzem mialam do czynienia w szpitalu z Trzebnicy. Wykonywal u mnie cesarskie ciecie. Jak sie po zabiegu okazalo, lekarz ten ma upodobanie do pojedynczych szwow (czyli zlapaniem tkanek w kilku miejscach) zamiast ciaglych, ktore sa obecnie standardem. Poskutkowalo to umnie, oprocz negatywnego efektu kosmetycznego, rowniez utrudnionym gojeniem sie rany. Pojawil sie krwiak z ktorego dobrych kilka tygodnia saczyla sie tresc. Ponadto lekarz ten nie wykazuje zadnego zaangazowania. Na obchodzie, w dzien po zabiegu, nawet nie chcial obejrzec rany pooperacyjnej. Zrobil to jedynie po uwadze pielegniarki (!), rzucajac okiem od ...

Ponadto lekarz ten nie wykazuje zadnego zaangazowania. Na obchodzie, w dzien po zabiegu, nawet nie chcial obejrzec rany pooperacyjnej. Zrobil to jedynie po uwadze pielegniarki (!), rzucajac okiem od niechcenia. Tak rowniez konczyly sie nastepne wizyty z trudno gojaca sie rana.
Nie wiem co nalezy zrobic, aby zyskac wieksza przychylnosc I uwage tego lekarza w panstwowym szpitalu. Moze 'dodatkowa' obok pensji wyplata zalatwilaby sprawe? Nie polecam nikomu kto zetknie sie z tym lekarzem na izbie przyjec, bez wczesniejszej 'znajomosci'. Jakby to wygladalo po wczesniejszej 'znajomosci' - nie wiem.

polecam dr.prowadził moja ciąże był zawsze pod tel. a cc wykonał tak że sladu niema ! wyciał nawet blizne po pierwszej cesarce...polecam dr.miły sympatyczny ,profesjonalny .

Witam, ja poznałam doktora w szpitalu, dokładnie Trzebnickim. Sprawia miłe wrażenie więc się ucieszyłam że będzie przyjmował poród. Byłam 11dni po terminie. Na porodówkę trafiłam koło 19 ze skurczami co 5min, o 21 miałam gorączkę 38,5C, następnie dzidziuś przy skurczach tracił tętno, poród nie postępował (rozwarcie na 1cm) Lekarz jak już łaskawie do mnie zeszedł to rzucił tekstem: żebym się zdrzemnęła bo on i tak nie wykona cesarki co najwyżej lekarz z rannej znany a ja przecież muszę mieć siłę urodzić. Koło 7 rano zdiagnozował że jest postęp i mam 5 cm rozwarcia poczym poszedł do domu. Lekarz z rannej zmiany zażądził natychmiastowe cc przez zły stan dziecka, jego wagę na USG 4100 i zielone wody.Stwierdził również że rozwarcie mam na max 2cm! Tak więc doktor mnie okłamał dla własnego spokoju! Mały przez kolejne dni miał setki badań: był kuty, cewnikowany... REASUMUJ: Lekarz wolał spać niż nami się zająć! Niby dostał jakąś naganę ale jak tu teraz wierzyć lekarzą

polecam każdej kobiecie!!! drogo kosztuje,ale warto i jeszcze raz polecam :):):)

polecam każdej kobiecie!!!
drogo kosztuje,ale warto i jeszcze raz polecam :):):)

najgorsza osoba jaka w zyciu spotkalam , tej osoby niemozna nazwac lekarzem a nawet znachorem.W 8 miesiacu ciazy oznajmil ze moje dziecko ma wodoglowie po czym podziekowal za wizyte i sie pozegnal.Dopiero po 2 dniach przeplakanych moglam spotkac sie z innymi lekarzami(byl to piatek wieczorem przed weekendem) W opini innych 2 lekarzy nie bylo cienia watpliwosci ze niewidac zadnych niepokojacych zmian w badaniu usg.Jednak po piatkowej wieczornej wizycie u niego musialam sie meczych z mysla ze moje dziecko jest bardzo chore, odebral mi checi do zycia i bez wsparcia psychicznego ...

W opini innych 2 lekarzy nie bylo cienia watpliwosci ze niewidac zadnych niepokojacych zmian w badaniu usg.Jednak po piatkowej wieczornej wizycie u niego musialam sie meczych z mysla ze moje dziecko jest bardzo chore, odebral mi checi do zycia i bez wsparcia psychicznego i dobrego slowa pozostawil samej sobie.Nigdy niezapomne tego obrzydliwego "werdyktu" i bezlitosnego spojrzenia na moje cierpienie w tamtej chwili. Jest mi niedobrze na sama mysl o tym czlowieku.Odradzam zdecydowanie wizyt u PANA C.

Polecam każdej kobiecie Tego lekarza od początku do końca prowadził moją ciąże i wszystko było ok,. Syn urodził sie z 10 punktami apgar i z wgą 4400.

jest ok sprowadził moje dziecko na świat w pełni zdrowe i szczęśliwe a było groxnie.