lekarz Krzysztof Darski

2,4
2,5
2,2
1,8

Brak kompetencji, pacjent traktowany jak zło konieczne.Nie powinien zajmować się leczeniem ludzi.

Nie polecam go nikomu. Mam poważnie chore kolano, a gdy go poprosiłam o skierowanie na rezonans magnetyczny, to zapytał mnie "czy chcę aby mnie kroili i zaglądali do środka i zszywali" ???????????? Po prostu mnie zatkało, a chyba wszyscy wiedzą na czym polega to badanie.

Jeżeli komuś zależy na kompetencji i zrozumieniu to niech unika tego lekarza. To śmieszne, że taki człowiek jak on może praktykować i mieć kontakt z pacjentami. MASAKRA chamski, jak się do niego wejdzie do gabinetu to nawet nie spojrzy na człowieka tylko od razu burczy 'co sie stalo', traktuje ludzi jak debili, potrafi nawet podniesc glos. Po ostatniej wizycie nie wytrzymalam i przenioslam sie do innego lekarza.

Prostak zadufany w sobie jakich mało , taka postać łamie całkowicie obraz lekarza to przez takich ludzi pacjenci wstydzą się wizyt u lekarza !

Nie polecam tego lekarza, jest opryskliwy i bezczelny. W dodatku strasznie zachłanny na pieniądze, oszczędza na tym, na czym nie powinien, czyli na wynikach badań dla osób poważnie chorych. Nie liczy się pacjent tylko pieniądze.

mojemu mężowi uratował życie , rozpoznał chorobę , dał skierowania , szybko skierował na leczenie . Myślę , że praca lekarza nie polega na patrzeniu w oczy i spełnianiu życzeń roszczeniowych pacjentów - polega na leczeniu ludzi chorych i ten lekarz to robi - kompetentnie i fachowo .

Ten człowiek nie powinien być wogóle lekarzem. To okropna pomyłka! Pacjentów ma głęboko w de. Odmawia wizyty w pilnych sytuacjach, nawet prywatnie:-( Zresztą jego opinią jest ilość pacjentów przed gabinetem, którą można zliczyć na palcach jednej ręki. Jeżeli ktoś chce zachować resztki zdrowia, to powinien omijać tego osobnika. Paradoks.... P.S. Dlaczego nie pracuje w swoich stronach? Odpowiedź jest chyba banalnie prosta...

beznadziejny, nie słucha pacjenta, jak rozmawia to nie patrzy pacjentowi w oczy, wydaje mu się że jest najmądrzejszy na świecie, nie daje skierowań

nie polecam tego lekarza nikomu , nie potrafi słuchać pacjenta ,wydaje mu się że jest dobry -ale się myli , dla mnie jest poniżej przeciętnej

Największym minusem u tego lekarza jest doproszenie się skierowania na specjalistyczne badania lub chociaż na wyniki. Trzeba robić wszystko prywatnie!!!