lekarz Krzysztof Dębicki

Wspaniały lekarz. Zarówno ze względu na umiejętności, ale także na podejście do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.

Wspanialy, cierpliwy, o wysokich kwalifikacjach, godny polecenia. Nawet zruinowany zabek potrafi uratowac

Jest to najlepszy dentysta w województwie pomorskim. Gorąco polecam ludziom, którzy boją się stomatologów. Leczę się u niego prawie od 6 roku życia (teraz mam 19) i ani razu się nie zawiodłem ;) Po zajęciu miejscu na fotelu - strach odpływa... :) Jeszcze raz polecam. Cena adekwatna do tego co robi, w jaki sposób leczy i jakie ma podejście do pacjenta.

Nie polecam po pierwsze ze względu na jakość usług po drugie podejście do pacjenta. Na szczęście w tych czasach mamy prawo wyboru więc każdy decyduje gdzie mu lepiej :)

Polecam Pana Krzysztofa, miałam naprawde kiepski przypadek i wiedzialam ze w publicznej przychodni tego nie zalatwia, poza tym zawsze bałam się dentysty. A tutaj, proszę, bez bólu i stresu. Byłam mile zaskoczona!

Doskonałe podejście do dzieci. Miły, sympatyczny, dokładny. Piękny gabinet. Wchodzi się dokładnie o tej godzinie na którą jest się umówionym.

Stomatolog godny polecenia i zaufania. Gabinet, który prowadzi, gwarantuje wysoką jakość usług.

Świetny dentysta : D Bardzo fajny polecam : D

Świetny dentysta : D Bardzo fajny polecam : D

jestem bardzo zadowolona z niego,teraz znalazlam mojego stalego lekarza:-))

jestem bardzo zadowolona z niego,teraz znalazlam mojego stalego lekarza:-))

lekarz mający dużo cierpliwości, ma idealne podejście do dzieci.

lekarz mający dużo cierpliwości, ma idealne podejście do dzieci.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Malbork"?

al. Sprzymierzonych 47
82-200 Malbork
Beata Ankudowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologii Ogólnej ul. Chełmińska 11;82-400 Sztum
Chełmińska 11
82-400 Sztum