Stomatolog Malbork

al. Sprzymierzonych 47
82-200 Malbork

Bardzo miła i fachowa obsługa;) Pani Małgorzata młoda osoba znająca się na pracy!!! Polecam seredecznie

Opinia dodana przez: Krystian

ul. Henryka Sienkiewicza 58/1
82-200 Malbork

Krótkie terminy, normalne...Przystępne ceny, dla normalnych ludzi. Polecam z czystym sumieniem. Rzadko spotyka się teraz tak kompetentnego lekarza.

Opinia dodana przez: Małgorzata

De Gaulle''a 5/141
82-200 Malbork

codowna Pani doktor fotel u Pani doktor to sama przyjemnosc tam siedzenia profesjonalne i mile podejscie do pacjenta delikatnosc i wogole wogole super STOMATOLOG

Opinia dodana przez: iza

Malbork
82-200 Malbork

Wspaniały lekarz. Zarówno ze względu na umiejętności, ale także na podejście do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Molly

al. Sprzymierzonych 47
82-200 Malbork

Cztery lata temu bylam robic sobie licowki na zeby. Niestety po wizycie u profesjonalisty dowiedzialam sie ze nie mam licowek.Zostalam uswiadomiona ze mam nalozona zwykla bila plombe na zeby. W tej chwili mam polamane i skruszone to cos co mialam zalozone na zeby:( Koszt zrobienia tego byl spory !!!!

Wejhera 29
82-200 Malbork

Odradzam każdemu korzystanie z usług tej Pani. Jest bardzo niemiła, nie wiem, czy tylko dla dzieci, czy również dla osób starszych... Chodziłam do niej, mając 7 lat. Wyrobiłam u niej aparat "nocny" na górny i dolny zgryz. Nosiłam go przez długi czas i nie dawał efektu dlatego, że był źle skonstruowany i wypadał mi w nocy. Gdy mówiłam o tym Pani Matyjak, ona krzyczała na mnie, mówiąc, że jak ja śpię, że nikomu nie wypada tylko mi... Czułam się jak ostatnia sierota. Ale w końcu po jakimś roku i zupełnym braku efektów Pani Matyjak stwierdziła, że trzeba zmienić aparat. Zrobiła mi nowy. Przyszłam, by go odebrać i kazała mi go założyć. I co? Nie pasował. Ona z krzykiem na mnie, że jak to, aparatu założyć nie umiem, że co ja jestem! Co się okazało? Wzięła aparat INNEJ OSOBY, która też miała nazwisko na J. Był to aparat na jeden zgryz, czyli zupełnie nie pamiętała, jaki mi wyrabiała i co mi zalecała. Ponadto próbowała mnie naciągnąć na stały aparat za parę tysięcy, ale mama po tym incydencie z cudzym aparatem powiedziała, że zmieniamy ortodontę. Zmieniliśmy. Nowa ortodontka powiedziała, że stały aparat nic by mi nie dał, bo nie ma w moich ustach miejsca, by odsunąć zęby :) Wyrwała mi dwa zęby, dała aparat korygujący wyłącznie górny zgryz (dolny nie był bardzo krzywy) i co? Nie wypadał mi w nocy, a po roku nie było już czego prostować, ząbki idealne! Gdybym mogła cofnąć czas, nigdy nie poszłabym do Pani Matyjak. To marnowanie czasu i pieniędzy.

Opinia dodana przez: Michalina

NZOZ M-Dent