lekarz Krzysztof Doroszewski

1,7
1,4
1,6
1,5

Porażka nie lekarz - omijać szerokim łukiem. Lekarz nie wykonał podstawowych badań, diagnostyki, ani nie obejrzał nawet przyniesionego RTG, nie spytał o przyjmowane leki. Swoją diagnozę oparł na 'tyknięciu' palcem w mięsień i spytaniu "czy tu boli". Uwagi pacjenta i historię choroby (diagnozę innych specjalistów) ignoruje, a na koniec wszystkim jak leci zaleca "lampę solux" i sól iwonicką. Zdecydowanie czas na emeryturę.

Wizyta trwała 3 minuty, nawet nie opisałem dokładnie dolegliwość, stwierdził że jest zdrowy, nie polecam nikomu

Wizyta trwała jakieś 5 minut tylko dlateg, że lekarz stukał w klawiature 1 palcem. Brak wywaidu ( gdybym sama nie mówiła to nie wiem co by napisał), brak badania, brak nawet kontaktu wzrokowego. Nieuprzejmy. Brak diagnozy. Przynajmniej ja takiej nie usłyszałam. Zalecenia na tłustej karteczce. Leczenie - homeopatia. Na prośbę o skierowanie na RTG usłyszałam że nie będzie każdemu pacjentowi dawał skierowania. Po czym poinformował że mogę wrócić za kilka miesięcy jak zrzucę 8 kg.

Lekarz nie jest kompetentny. Podwarza opinie lekarzy kierujących. Wystawia diagnozę bez jakiegokolwiek badania. Jest nie miły. Nie polecam

Zgadzam się z większością opinii. Zachowanie lekarza i traktowanie pacjentów wskazują, że chodzi mu głównie o gromadzenie pieniędzy.

Ten lekarz,to jakaś porażka.Na bóle w odcinku lędźwiowym pan doktor napisał na kartce co mam kupić w aptece,nie ineresowało go zdjęcie rtg.Wizyta trwała 3 minuty i do widzenia,zerowe podejście do pacjenta, pan chyba przyjmuje na ilość, a nie jakość obsługi pacjenta.NIE POLCAM NIKOMU!!!

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat Pana Doktora. Sama byłam u niego na wizycie na NFZ po skierowanie na rezonans magnetyczny kolana, gdyż jest mi bardzo potrzebne... Usłyszałam, że nie dostanę takiego skierowania, że on nie będzie się słuchał żadnego innego lekarza i nie będzie wykonywać jego poleceń i nie da mi skierowania. Powiedział mi, że do końca życia będę cierpieć, że nigdy mi to nie przejdzie i że nie mogę kompletnie nic robić, żadnego ruchu... Wyszłam taka zdenerwowana i zapłakana... Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, radzę omijać!!!

Potwierdzam poniższą opinię Pana Marka .... ten człowiek " Atrapa Lekarza" nigdy nie powinien mieć kontaktu z pacjentami bo stanowi ogromne zagrożenie nie tylko dla ich zdrowia ale i życia. O chamskim , aroganckim i pogardliwym stosunku do pacjenta nie wspomnę . Zastanawia fakt,że wszyscy włącznie z lekarzami, personelem szpitala przychodni wiedzą o ty procederze a ten pan wciąż " leczy" ludzi......

Człowiek który nie powinien wykonywać zawodu lekarza. Zero zainteresowania się pacjentem stosuje metody znachorskie. Omijać szerokim łukiem jego zalecony listek aloesu nie pomaga

Po pół roku po przepisaniu się do innego lekarza został stwierdzony mi poważny problem z kolanem. Pomimo sygnałów że coś jest nie tak, sprawa została przez ocenianego lekarza olana. Brak szacunku do pacjenta, brak kultury. Brak jakiejkolwiek rzeczowości w temacie.