lekarz Krzysztof Duraczyński

Internista

Kolonoskopia to nic przyjemnego,człowiek się stresuje i w dodatku jest w bardzo niekomfortowej sytuacji...domyślacie się dlaczego :-)W dodatku wszyscy wokół mnie straszyli bólem i mękami ponad ludzką wytrzymałość.Na całe szczęście nie uciekłam i teraz już nie uwierzę w opowieści innych życzliwych.Pan doktor podszedł do mnie po ludzku,zagadał,rozluźnił rozmową na różne tematy...po prostu ludzkie podejście!Zapomniałam o całym stresie i napięciu...cały czas był ze mną w kontakcie,opowiadał co robi i kiedy może być mniej przyjemnie,a ja mu zaufałam i wiedziałam,że wie co robi.I wiedział.Po drodze usunął mi 2 polipy,a ja nie mogłam uwierzyć że tak może wyglądać badanie przez które nie spałam ze 2 noce!Podejście i profesjonalizm to podstawa i z całą pewnością dr Krzysztof to wszystko ma!Pozdrawiam pana doktora i życzę wiele lat owocnej pracy i samych zadowolonych pacjentów :-).

PAN doktor robił mi kolonoskopię i muszę przyznać że jestem bardzo miło zaskoczona, choć bardzo obawiałam się bólu. Pan doktor jest 100% profesjonalistą a przy tym sympatycznym i miłym facetem z poczuciem humoru...zajął mnie rozmową, żartował i nawet nie zauważyłam jak powiedział że już po wszystkim.... to było sprytne ale bardzo skuteczne. W czasie badania czulam się bezpiecznie i komfortowo. Z całą pewnością mogę polecić dr. Krzysztofa jako dobrego specjalistę i normalnego, fajnego człowieka przy którym pacjent czuje się najważniejszy.

Bardzo się bałam kolonoskopii, ale. musiałam ją zrobić...teraz nie żałuję że trafiłam na lekarza który nie dość że jest profesjonalistą to ma jeszcze rewelacyjne podejście do pacjenta !Nie spodziewałam się że są jeszcze lekarze którym zależy i się chce tak angazowac w swoją pracę. ..czułam że jestem w dobrych rękach. Pan doktor z dużym dystansem i humorem potrafił rozładować mój stres i napięcie. Nawet nie zauważyłam jak powiedział że jest po badaniu. Serdecznie pozdrawiam i polecam

Zdecydowanie nie polecam doktora o nazwisku na D ,który przyjmuje w Arnice naprzeciwko Kauflanda oraz Eskulapie . Nigdy nie spotkałam się az z takim brakiem kultury. Zostałam potraktowana jak śmieć. I jeszcze Pan doktor zapytal się jaki lek mi przepisywali na moją dolegliwość żeby ustąpiła . Wiec co do kompetencji też mam wyraźne zastrzeżenia już nie wspominając o braku dokładnego badania. Gdy wypowiedziałam swoje objawy to dostałam odpowiedz :,,I co tylko tyle ''?. Tak się Pan zachowywał jakby pracował tam za kare i był bardzo niezadowolony ,że musi przyjmować pacjentów . Na korytarzu usłyszałam też ,że pan doktor jest bardzo specyficzny, dlatego bardzo nie polecam wizyt u pana o nazwisku na D i nie pozwalajmy na takie traktowanie przez lekarzy ,którzy powinni odznaczać się empatią, a przede wszystkim kulturą osobistą. Nie dostałam nawet informacji jak przyjmować leki i co wgl mi zostało przepisane . Bo podobno wystarczające było to ,że Pan Doktor o nazwisku na D napisał mi nazwy ich na recepcie .

Lekarz przyjazny pacjentowi. Zna się na swoim fachu i wie co mówi, bez zbędnego owijania udziela porady.Chodzę do niego od kilku lat skompletował mi leki od nadciśnienia, inni lekarze do których chodziłem prywatnie brali tylko pieniądze a nadciśnienie jak było tak było. Wiem,że jak do niego pójdę zawsze pomoże i odejdę z trafną poradą. Dla mnie jest godny polecenia.

Konkretny,widać,że wie co mówi i bez zbędnego owijania w bawełnę udziela porady.Chodzę do niego od 2 lat i kiedy akurat nie przyjmuje,to wolę zaczekać aż będzie niż pójść do kogoś innego.Wiem,że jak do niego pójdę zawsze pomoże i nie odejdę z kwitkiem.Dla mnie jest OK,a znajomi ,którym go poleciłam też są zadowoleni.

Spotkałam się z nim w szpitalu-leczył moją mamę.Po pierwszym spotkaniu nie byłam zachwycona...wydał mi się nieco przemądrzały.Jednak potem zmieniłam zdanie...okazał się kompetentny i skuteczny,potrafił przystępnie odpowiedzieć na moje pytania,a moja mama była zachwycona.Teraz jest pacjentką pana doktora w przychodni i nie chce do nikogo innego chodzić...to jeden z lekarzy,którzy zyskują przy głębszym poznaniu.