lekarz Krzysztof Duraczyński

Lekarz z podejściem. Robił mi gastro i kolonke rozładowuje atmosferę jest naprawdę super. Przy takich żenujących badaniach czułam się komfortowo. Wyjaśnia co i jak. Czułam się zaopiekowana

Kolonoskopia, wiadomo duży stres i szedłem jak na skazanie.Wszyscy mnie straszyli że to koniec świata. A tu miłe zaskoczenie.Nie dość że nie bolało to badanie zrobione sprawnie w miłej i ciepłej atmosferze.Rozmowa na różne tematy tak mnie pochłonęła że nie zdążyłem się obejrzeć a tu już po wszystkim. Ale żeby nie było.Zarówno w trakcie badania jak i po nim można było zadawać pytania. Doktor jest pogodny, cierpliwy i chyba ma już spore doświadczenie z takimi pacjentami.Czyli podsumowując dowiedziałem się wszystkiego,a z racji refluksu który mam zapisałem się też do niego ...

Doktor jest pogodny, cierpliwy i chyba ma już spore doświadczenie z takimi pacjentami.Czyli podsumowując dowiedziałem się wszystkiego,a z racji refluksu który mam zapisałem się też do niego na gastroskopię.
Fajny, normalny człowiek i lekarz któremu zależy na zadowoleniu pacjenta i też na tym żeby wiedział na czym polega jego choroba,a nie jak inni co tylko receptę napiszą i się nie odezwą do człowieka ani słowem.
Polecam bardzo i napiszę jak było po gastroskopii.

Poprzednią kolonoskopię przeprowadzał ktoś inny..., nazwisko powiedzmy że w tej opinii jest nieistotne, powiem tylko że to był koszmar, dr Duraczyński przeprowadził to wszystko zajebiście, z humorem, odpowiedział na każde pytanie i co najważniejsze bezboleśnie w trakcie i po zabiegu, dla nie wtajemniczonych powiem że można z gabinetu wyjść napompowanym jak balon i z bardzo bolesnym brzuchem.

Byłem z polecenia i nie zawiodłem się.Badania zrobione perfekcyjnie ,bo miałem tego samego dnia kolonoskopię i gastroskopię.Nie ukrywam że bardzo się obawiałem bo nasłuchałem się niestworzonych rzeczy!Było bardzo miło.Doktor Krzysztof ze swoją pielęgniarką tworzą bardzo zgrany duet.Celne komentarze,humor a przy tym kompetentne podejście do każdego mojego pytania.Wyszedłem zadowolony i zupełnie zapomniałem o trudach badań a przy tym wiedziałem dokładnie jak i co z dokładnym objaśnieniem do każdego leku i sposobu odżywiania.Szkoda że mało jest takich specjalistów.Serdecznie pozdrawiam doktora i jego asystentkę.

Kolonoskopia to nic przyjemnego,człowiek się stresuje i w dodatku jest w bardzo niekomfortowej sytuacji...domyślacie się dlaczego :-)W dodatku wszyscy wokół mnie straszyli bólem i mękami ponad ludzką wytrzymałość.Na całe szczęście nie uciekłam i teraz już nie uwierzę w opowieści innych życzliwych.Pan doktor podszedł do mnie po ludzku,zagadał,rozluźnił rozmową na różne tematy...po prostu ludzkie podejście!Zapomniałam o całym stresie i napięciu...cały czas był ze mną w kontakcie,opowiadał co robi i kiedy może być mniej przyjemnie,a ja mu zaufałam i wiedziałam,że wie co robi.I wiedział.Po drodze usunął mi 2 polipy,a ja nie mogłam uwierzyć że tak może wyglądać badanie przez które nie spałam ze 2 noce!Podejście i profesjonalizm to podstawa i z całą pewnością dr Krzysztof to wszystko ma!Pozdrawiam pana doktora i życzę wiele lat owocnej pracy i samych zadowolonych pacjentów :-).

PAN doktor robił mi kolonoskopię i muszę przyznać że jestem bardzo miło zaskoczona, choć bardzo obawiałam się bólu. Pan doktor jest 100% profesjonalistą a przy tym sympatycznym i miłym facetem z poczuciem humoru...zajął mnie rozmową, żartował i nawet nie zauważyłam jak powiedział że już po wszystkim.... to było sprytne ale bardzo skuteczne. W czasie badania czulam się bezpiecznie i komfortowo. Z całą pewnością mogę polecić dr. Krzysztofa jako dobrego specjalistę i normalnego, fajnego człowieka przy którym pacjent czuje się najważniejszy.

Zdecydowanie nie polecam doktora o nazwisku na D ,który przyjmuje w Arnice naprzeciwko Kauflanda oraz Eskulapie . Nigdy nie spotkałam się az z takim brakiem kultury. Zostałam potraktowana jak śmieć. I jeszcze Pan doktor zapytal się jaki lek mi przepisywali na moją dolegliwość żeby ustąpiła . Wiec co do kompetencji też mam wyraźne zastrzeżenia już nie wspominając o braku dokładnego badania. Gdy wypowiedziałam swoje objawy to dostałam odpowiedz :,,I co tylko tyle ''?. Tak się Pan zachowywał jakby pracował tam za kare i był bardzo niezadowolony ,że musi przyjmować pacjentów . Na korytarzu usłyszałam też ,że pan doktor jest bardzo specyficzny, dlatego bardzo nie polecam wizyt u pana o nazwisku na D i nie pozwalajmy na takie traktowanie przez lekarzy ,którzy powinni odznaczać się empatią, a przede wszystkim kulturą osobistą. Nie dostałam nawet informacji jak przyjmować leki i co wgl mi zostało przepisane . Bo podobno wystarczające było to ,że Pan Doktor o nazwisku na D napisał mi nazwy ich na recepcie .

Lekarz przyjazny pacjentowi. Zna się na swoim fachu i wie co mówi, bez zbędnego owijania udziela porady.Chodzę do niego od kilku lat skompletował mi leki od nadciśnienia, inni lekarze do których chodziłem prywatnie brali tylko pieniądze a nadciśnienie jak było tak było. Wiem,że jak do niego pójdę zawsze pomoże i odejdę z trafną poradą. Dla mnie jest godny polecenia.

Konkretny,widać,że wie co mówi i bez zbędnego owijania w bawełnę udziela porady.Chodzę do niego od 2 lat i kiedy akurat nie przyjmuje,to wolę zaczekać aż będzie niż pójść do kogoś innego.Wiem,że jak do niego pójdę zawsze pomoże i nie odejdę z kwitkiem.Dla mnie jest OK,a znajomi ,którym go poleciłam też są zadowoleni.

Spotkałam się z nim w szpitalu-leczył moją mamę.Po pierwszym spotkaniu nie byłam zachwycona...wydał mi się nieco przemądrzały.Jednak potem zmieniłam zdanie...okazał się kompetentny i skuteczny,potrafił przystępnie odpowiedzieć na moje pytania,a moja mama była zachwycona.Teraz jest pacjentką pana doktora w przychodni i nie chce do nikogo innego chodzić...to jeden z lekarzy,którzy zyskują przy głębszym poznaniu.