lekarz Krzysztof Dybowski

1,1

Ponury,milczący,niekompetentny,dyskwalifikuje pacjenta "na dzień dobry"Nie polecam.

Być może prywatnie pan ten zbada profesjonalnie i zgodnie z etyką. Publiczne to bywa różnie. Nie miły i widzący tylko swoją mądrość pan nie widzi potrzeb pacjenta. Nie zbada, nie przejrzy wyników a daje diagnozę. Na komisji lekarskiej orzeka w chorobach kardiologicznych - żenada. Nie polecam, typowy przykład bezdusznego i niekompetentnego lekarza.

Pierwszy raz spotkałam się takim lekarzem, jestem w szoku, że ten Pan wykonuje ten zawód.

UWAGA: Przy schorzeniach górnych partii kręgosłupa w/w specjalista mierzy uda!!! Żenua...

interesowało tego lekarza tylko to aby dobrze wklepać w komputer - byłam na komisji lekarskiej ...Mam przyznaną niezdolnośc do pracy ale to wynika z mojej choroby ,zero zainteresowania pacjentem tylko to co na papierku i komputer:(

Nie polecam tego lekarza Nie potrafi prawidłowo ocenić stanu zdrowia,uznaje że wie wszystko i najlepiej.

Nie polecam tego lekarza
Nie potrafi prawidłowo ocenić stanu zdrowia,uznaje że wie wszystko i najlepiej.

az w głowie się nie mieści że taki lekarz przyjmuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIEMILY, GBUROWATY NICZYM GESTAPOWIEC.GOSC DO ODSTRZALU!!!

NIEMILY, GBUROWATY NICZYM GESTAPOWIEC.GOSC DO ODSTRZALU!!!