dr n. med. Krzysztof Dzięgielewski

Okulista

3,6

Doskonały okulista. Pan Doktor perfekcyjne przeprowadzenie operacji poprzedził wyczerpującymi wyjaśnieniami, a po operacji nadzorował rekonwalescencję. Przy tym poczucie humoru. Polecam.

BARDZO POLECAM PANA DOKTORA. JEST BARDZO ZAANGAŻOWANY W LECZENIE PACJENTÓW. MOJA CHOROBA OCZU JEST NIEPRZEWIDYWALNA JEŻELI CHODZI O TO KIEDY ZNOWU ZAATAKUJE. ILEKROĆ NIE ZADZWONIŁABYM DO PANA DOKTORA, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE, ZAWSZE ZNAJDZIE CZAS ŻEBY POMÓC. JESZCZE RAZ POLECAM.

Dziękuję Doktorowi za zoperowanie mojego ,,wrednego,, oka,(zrosty i t.p.),dzięki temu rozjaśnił mi się (w Jasnych Błoniach)obraz świata. Uznanie dla Personelu kliniki za troskę o pacjenta i miłą atmosferę. K. Klibert, Łódź

Uznanie dla Personelu kliniki za troskę o pacjenta i miłą atmosferę.
K. Klibert, Łódź

grzeczny uprzejmy przyjmuje prywatnie następnie wpisuje na listę operacji, które wykonuje. nie informuje pacjentów o możliwościach wykonania operacji w innych państwach. W taki sposób mąż stracił nieodwracalnie wzrok w jednym oku, drugie oko żle była przeprowadzona operacja -uratowaliśmy oko w Klinice BREMEN . Koszt dojazdu i operacji w prywatnej klinice był taki sam jaki wydaliśmy na prywatne wizyty + za operacje.

nie informuje pacjentów o możliwościach wykonania operacji w innych państwach.

Polecam wszystkim bardzo dobra opieka nie tylko od strony lekarza ale w calej klinice.

Małem operowaną zaćmę i mimo innych powaźnychc wad wzroku Pan Dzięgielewski podjął się operacji i wszystko jest OK. Mogę czytać i pisać nawet bez okularów.Co do innych moich problemów ze wzrokiem Doktór nie czarował mnie nadziejami prywatne wizyty etc.tylko jasno powiedział co się da zrobić a co nie.Taka postawa bardzo mi się spodobała.

Małem operowaną zaćmę i mimo innych powaźnychc wad wzroku
Pan Dzięgielewski podjął się operacji i wszystko jest OK.
Mogę czytać i pisać nawet bez okularów.Co do innych moich
problemów ze wzrokiem Doktór nie czarował mnie nadziejami
prywatne wizyty etc.tylko jasno powiedział co się da zrobić
a co nie.Taka postawa bardzo mi się spodobała.

wyjatkowy lekarz, zaangazowany, kompetentny, mowi wprost co sie dzieje, a na dodatek mily

odpowiedz na pierwsze pytanie: stan na 14 tyg po operacji

odpowiedz na pierwsze pytanie: stan na 14 tyg po operacji

Bardzo dobry specjalista.Poprawny w swym zawodzie .Nie jest materialistą .Leczy moją mamę.Bardzo dużo porad udziela darmo .Miły, uprzejmy i każdego pacjenta traktuje poważnie.Polecam wszystkim.Dusza człowiek.

poeciłam tego lekarza wielu znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni

poeciłam tego lekarza wielu znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni