dr n. med. Krzysztof Ficek

Doskonały specjalista! Polecam go gorąco każdemu. Wiele razy przytrafiało mi się skręcenie stawu skokowego, inni lekarze mówili, żebym dał sobie do końca sezonu spokój z siatkówką, a on jednak w 3 tygodnie "postawił mnie na nogi" ! I od tamtej pory ( ponad 2 lata) nie miałem żadnych problemów ze strony st. skokowego.

przede wszystkim bardzo ludzki czlowiek no i bardzo dobry fachowiec szkoda ze tacy fachowcy uciekaja z panstwowych przychodni ja lecze sie juz od 11 lat i juz niestety nie mam funduszy ale polecam potrafi wlac wiare w czlowieka

Ja powiem krótko dr Krzysztof Ficek jest najlepszy wystarczy przyjechać do Galenu i zobaczyć dyplomy no i podziękowania od wielu znanych sportowców. Jednak ten lekarz na laurach nie spoczywa. To wspaniały człowiek oddany swojej pracy który cały czas się rozwija w przeciwieństwie do innych lekarzy. Ja sam zaliczyłem wielu lekarzy mało kto umiał powiedzieć co mi jest, a zaznaczam nie byli to źli lekarze. Dodam, że wszyscy sportowcy i trenerzy, a także świat sportu mówi jednoznacznie dr Krzysztof Ficek. Obecnie przechodzę rehabilitację po rekonstrukcji ACL co prawda wykonywał ją inny lekarz z Galenu jednak tutaj wielki pokłon w stronę pana dr Ficka ponieważ ciągle zagląda do Fizjofit-Galen(rehabilitacja) i interesuje się każdym pacjentem. Oczywiście respekt i szacunek dla rehabilitantów z Fizjofit-Galen to również doskonali fachowcy.
Tomasz N.

Świetny lekarz, obecnie leczę u Pana doktora Ficka drugą kontuzję i jestem w pełni zadowolony. Podczas pierwszej kontuzji doprowadził moją nogę do stanu używalności w 2 tygodnie a gdy byłem w państwowej przychodni lekarz chciał mi wsadzić nogę do gipsu na 6 tygodni !!!

znakomity lekarz,takich jak Dr Ficek jest bardzo nie wielu,miły,upszejmy,sympatyczny,potrafi wytłumaczyć co każdemu dolega i jak to będzie leczone,polecam doktora tym którzy mają jakieś problemy z kolanami i z innymi stawami

Mam 16 lat i problemy z kręgosłupem. Gdyby nie Krzysztof Ficek nigdy nie odzyskałabym stan w jakim teraz się znajduję. Naprawdę jedyny dr jakiego znam który interesuje się pacjentem i pomaga w dojściu do celu.

Lekarz z powołania. Wysłucha pacjenta i do tego ma bardzo indywidualne podejście. Zawsze szuka najlepszego wyjścia z sytuacji, a nie najprostszego. Świetny specjalista od kolan, potrafi cuda zrobić z uszkodzonymi stawami