lek. med. Krzysztof Galantlek. med. Krzysztof Galant - zdjęcie profilowe

lek. med. Krzysztof Galant

Chirurg ogólny

Witam serdecznie, Pan Dr Krzysztof Galant jest DOSKONAŁYM LEKARZEM. Po pierwsze bardzo angażuje się w pomoc pacjentowi, tłumaczy o co chodzi w chorobie, jest bardzo miły i posiada niezwykłą empatię do ludzi. Poświęca czasu tyle ile trzeba. Ja miałam wrażenie, że mój strach nie jest mu obojętny, a to na prawdę połowa jeśli chodzi o chirurga. Na prawdę bardzo się bałam. Miałam usuwanego tłuszczaka na głowie. Temu lekarzowi poddałabym się każdej interwencji chirurgicznej ze spokojem i zaufaniem. Jest bardzo delikatny i sprawia, że człowiek mu UFA a to na prawdę ...

Witam serdecznie,
Pan Dr Krzysztof Galant jest DOSKONAŁYM LEKARZEM. Po pierwsze bardzo angażuje się w pomoc pacjentowi, tłumaczy o co chodzi w chorobie, jest bardzo miły i posiada niezwykłą empatię do ludzi. Poświęca czasu tyle ile trzeba. Ja miałam wrażenie, że mój strach nie jest mu obojętny, a to na prawdę połowa jeśli chodzi o chirurga. Na prawdę bardzo się bałam. Miałam usuwanego tłuszczaka na głowie. Temu lekarzowi poddałabym się każdej interwencji chirurgicznej ze spokojem i zaufaniem. Jest bardzo delikatny i sprawia, że człowiek mu UFA a to na prawdę dzisiaj jest bardzo potrzebne.....
Ania z Gdańska z podziękowaniami i poleceniem dla innych potrzebujących ...

Profesjonalista. Zdecydowany, dokładny i skuteczny. Usuwał mi "metalowe ciało obce" wbite na pare centymetrów. Przedtem 4-5 "chirurgów" odsyłało mnie od przychodni do przychodni chętniej wypisujac papierki, niż ogladając kłopot w realu.

Profesjonalista. Zdecydowany, dokładny i skuteczny.

Profesjonalny chirurg. Jako jedyny realny lekarz który mnie nie zawiódł i nie odesłał mnie do następnego chirurga ze względu na moje czulenie lignokainą. Dokonał zabiegu chirurgicznego uczulonemu na lignokainę zadając sobie trud dobrania i sprawdzenia odpowiedniego środka znieczulającego. odznaczam GO odznaką HIOKRATESA

Profesjonalny chirurg.
Jako jedyny realny lekarz który mnie nie zawiódł
i nie odesłał mnie do następnego chirurga
ze względu na moje czulenie lignokainą.

Dokonał zabiegu chirurgicznego uczulonemu na lignokainę
zadając sobie trud dobrania i sprawdzenia odpowiedniego
środka znieczulającego.

odznaczam GO odznaką HIOKRATESA

Lekarz godny polecenia pod każdym względem. Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy, wzbudza zaufanie.

Zdecydowanie nie polecam chirurga.Byłam na zdjęciu szwów w Swissmedzie gdzie wcześniej miałam usuniętego kaszaka .Zdjęcie szwów miało być bez opłat .Okazało się ,że lekarz nawet do mnie nie podejdzie jak nie uiszczę kolejnej opłaty za wizytę w kwocie 120zł.Szwy zdjęła pielęgniarka , lekarz nie pofatygował się aby obejrzeć czy rana dobrze się zagoiła .Żenujące podejście do pacjenta .

POLECAM! dwa lata temu zabieg przepukliny brzusznej! od razu jak nowo narodzony! nic nie widać! zamiast szwów klej, zbawiciel!

Piszę w imieniu ojca, którego leczy. Lekarz z powołania, wybitny fachowiec, bardzo kompetentny, uprzejmy, wszystko bardzo rzeczowo tłumaczy. Takiego lekarza szukać ze świeczką, oby wszyscy tacy byli. Brak mi słów, aby wyrazić wdzięczność za okazaną ojcu pomoc. Doktor Galant podjął się "naprawić" to co zostało spartaczone przez NFZ!!!! na przestrzeni 9 lat wstecz.Wprawdzie ojciec jeszcze jeździ na zmiany opatrunków, ale widzę, że wstąpiło w Niego nowe życie. Radość życia!!Dziękuję!

Polecam z czystym sumieniem dr Galanta. Moja wizyta była związana z dość wstydliwym problemem (hemoroidy w ciąży). Przed wizytą bardzo się denerwowałam. Okazało się to niepotrzebne. Doktor był bardzo uprzejmy, zabieg bezbolesny. Do tego również towarzysząca pielęgniarka była bardzo miła (Swissmed). Polecam!

Fantastyczny lekarz. Świetny fachowiec. Przeprowadził mi zabieg bezpoleśnie (u innego lekarza b.bolesny). Kompetentny, ciepły do pacjenta, miły, sympatyczny człowiek. Tak Panie doktorze, przywrócił mi Pan wiarę w lekarzy. Dr Krzysztofa Galanta polecam wszystkim potrzebującym.

Bardzo kompetentny lekarz. Uprzejmie podchodzi do pacjenta, dokładnie informuje o chorobie, z chęcią odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.