lekarz Krzysztof Ganczarski

2,5
2,4
2,6
2,5

Leczę się u Pana doktora od bardzo dawna .Zawsze służy pomocą ,zawsze uprzejmy ,życzliwy. Dobry diagnosta ,jak trzeba to zajmie się kompleksowo pacjentem . Polecam.

Lekarz tragiczny. Nie dosc ze nic nie wie, nie jest kontaktowy. Nie odpowiada na zadane pytania. Nie pomoglo jego leczenie NIC. Nie polecam

Bardzo dobry w zawodzie,potrafi dokladnie zdiagnozować chorobe i skutecznie leczyć

Najgorszy lekarz z jakim miałam do tej pory do czynienia. Zupełnie niekontaktowy, nic nie tłumaczy, na pytania opowiada czasami jednym słowem. Za każdym razem miałam wrażenie, że w jego gabinecie jestem intruzem.

Katastrofa brak kontaktu zamknięty w sobie stwarza wrażenie chorego psychicznie a na dodatek bierze się za coś co kiedyś skończy się dla niego źle. Mając tak szeroki zakres umiejętności powinien sobie zdać sprawę, że wykonywanie badan Ultrasonograficznych zdrowych pacjentów jakoś mu się uda choć nie zawsze natomiast jeżeli ludzi są w trakcie leczenia choroby nowotworowej wiele ryzykuje. USG wykonuje specjalista z danej dziedziny lub lekarz o specjalizacji radiologii każdy powinien posiadać certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego , który jest wydawany na 3 lata zapytajcie się czy ma ! Widocznie jest to człowiek napływowy i myśli ,że tu na tym terenie mieszkają sami debile! Jak ktoś robił takie badanie niech zobaczy na wynik i porówna z wynikiem z Pracowni USG gdzie są certyfikaty. Darmowe badania i tak ruszyły teraz bo wcześniej nie było możliwości. Budowa konkurencji pomogła i wskazała środki przeznaczane przez Narodowy Fundusz zdrowia na diagnostykę. Pan lekarz mniej trochę zaoszczędzi na badaniach i mniej zarobi , ale pacjent w końcu może być zadowolony. Szkoda ,że nie ma umowy ze specjalistami tylko sam posiadł wiedzę Dr. Hausa.

Nie polecam,jest mało kontaktowy,nie mówi co dolega pacjentowi,często bagatelizuje problemy pacjenta

jeśli posiada taki szeroki zakres wiedzy medycznej to dlaczego dla maluszków przepisuje leki których nie powinno się takich jak np.nifuroksazyd czy to nie jest za silny lek dla 4 miesiecznego dziecka zdecydujcie sami ,nie poleciłabym tego lekarza nikomu co mu najlepiej wychodzi to klikanie na kompie podczas wizyty

Osoba ta posiada szeroki zakres wiedzy medycznej

Osoba ta posiada szeroki zakres wiedzy medycznej