lekarz Krzysztof Gołębiowski

Internista, Pediatra

Zdecydowanie nie polecam. "Dzięki" Panu Gołębiowskiemu moje 2 letnie dziecko wylądowało w szpitalu w stanie średnio-ciężkim na ponad 3 tygodnie, a on uważał, że nic mu nie jest. Co z tego, że długo bada i wszystko sprawdza w swojej książeczce, skoro nie potrafi postawić trafnej diagnozy ani dać skierowania mimo, że sie o nie prosi!!!

Zdecydowanie polecam Pana doktora młodym rodzicom,którzy maja dylemat do jakiego lekarza zdeklarowac dziecko. Kompetentny, uprzejmy, rzeczowy, nigdy nie odmawia pomocy.

Kompetentny, uprzejmy, rzeczowy, nigdy nie odmawia pomocy.

mieliśmy szczęście trafiając na Pana Doktora na izbie przyjęć z wówczas 3,5letnią córeczką,która przywieźliśmy z podejrzeniem SEPS-Y,spokojny,rzeczowy,opanowany.Obejrzał każdy cal ciała córeczki,dzięki niemu mamy za soba pierwsze wizyty u ginekologa czego żaden z poprzednich leakrzy nie zauwazył cobyłoby nielada kłopotem dla większej dziewczynki.Poprzedniego dnia również byliśmy na pogotowiu o zgrozo!Pan Doktor zostawił córeczkę w szpital gdzie,spędziła z Tatą całe Święta Bożego Narodzenia :( ale i te Świętawspominamy cudnie,dzięki Panu Krzysztofowi. Wdzięczna pacjentka,Lea.

pan doktor ma mojego syna pod opieką od urodzenia ,jest bardzo miłym i rzeczowym lekarzem, poświęca tyle czasu ile potrzebuje mały pacjent i jego rodzice. zawsze znajdzie czas na wizytę.jest ok.

wspaniały kontakt z dzieckiem, fachowość, uprzejmość, zawsze otwarty, uśmiechnięty szczerze zainteresowany problemem innych, nie kreuje sie na wszystkowiedzącego. Można na niego liczyć o każdej porze. Polecam!!!!

Wciąż poszukujesz "Internista Skoczów"?

Ustroń
Szpital Śląski, Oddział pediatryczny