lekarz Krzysztof Groszewski

Gastroenterolog

Lekarz niezwykle przemiły i kompetentny. Każda wizyta trwa tyle ile potrzeba. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i rozwiewa wątpliwości. Poruszył niebo i ziemię, żeby załatwić mi badania na NFZ bardzo szybko za co jestem jemu bardzo wdzięczna. Do tego sam poprosił, żebym nie chodziła do niego na wizyty prywatne, tylko zalatwila skierowanie od lekarza rodzinnego. Potrafi dzwonić do pacjenta w swoim wolnym czasie. Mój dziadek również jest pod opieką doktora i dojeżdża do niego ponad 60 kilometrów, tak go zachwala. Naprawdę polecam

Witam, byłam dziś 3 raz u Pana Dr. Jego wnikliwość pozwoliła wykryć u mnie chorobę o której przez 30 lat nie miałam pojęcia. Dr. wszystko tłumaczy nie spieszy się, ma indywidualne podejście do pacjenta a przy tym potrafi być zabawny i przemiły. Polecam! Brawo takich Dr. nam potrzeba!

Cud-miód, a nie lekarz! Niewiarygodne, że są jeszcze tacy lekarze! Wszystko tłumaczy, uspokaja, a kolonoskopia, której się tak bałam - to w jego wykonaniu po prostu bajka! Ludzie, ja się śmiałam podczas kolonoskopii! Naprawdę! A do tego pasjonat swojego zawodu, niezwykle delikatny i uprzejmy (a przy tym - uwaga, kobitki, bardzo przystojny!)

Pierwszy raz spotkałam się z tak miłym lekarzem, który poświęca dużo uwagi pacjentom. Zamiast jednym uchem słuchać i przy tym wypełniać kartę, uważnie słucha nie rozpraszając się innymi czynnościami. Przy tym nieziemsko przystojny :)

Przy tym nieziemsko przystojny :)

Niesamowite,że tacy lekarze są jeszcze na świecie.Bardzo miły,budzi zaufanie przez co pacjent powoli zapomina dlaczego przyszedł na badanie.Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy.Szkoda,że tacy trafiają się bardzo rzadko.

gastroskopia i kolanoskopia wykonana wzorowo ibezbolesnje

gastroskopia i kolanoskopia wykonana wzorowo ibezbolesnje

Bardzo kompetentny, miły i uprzejmy lekarz. Kolonoskopia wykonywana przez niego to pikus, w porownaniu z wczesniejsza wykonywana prze innego lekarz. Gorąco polecam.

lekarz więcej niż na piątkę. Gorąco polecam.

lekarz więcej niż na piątkę. Gorąco polecam.

brak słow ! po prostu żadko się zdarza aby dziś spotkać lekarza z powołania! SUPER człowiek!

Bardzo polecam tego lekarza. Miły, uprzejmy, zabawny, wszystko dokładnie tłumaczy! Lekarz na 6+

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Elbląg"?

Marek Pastuszak

Gastroenterolog
INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg