lekarz Krzysztof Hermanowicz

Bardzo miły lekarz, przynajmniej w stosunku do mnie, zawsze uśmiechnięty, a jeżeli chodzi o ilość poświęconego mi czasu to było go aż nadto sam mnie zatrzymywał i pytał co jeszcze chcę wiedzieć w związku ze schorzeniem i planowanym zabiegiegiem. Pomimo iż chodzę na wizyty prywatne zabieg miałam państwowo i po zabiegu co pół godziny z zegarkiem w ręku przychodził pytać jak się czuję i czy mnie nie boli bo może chcę większą dawkę leku. Na pewno jest kompetentny i zna się na tym co robi, bo ja od 6 lat mam problemy z kolanami i żaden lekarz nie powiedział mi nic konkretnego a było ich wielu(sterydy tylko mi dawali). Teraz jestem po zabiegu na jednym kolanie i mam się świetnie i czekam na drugi zabieg.:)

Jest niewątpliwie fachowcem w swojej dziedzinie, zwłaszcza jeśli chodzi o kolana. Ale.. jego podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Pośpiech jaki mu towarzyszy podczas wizyty jest nie do przyjęcia. Tłumaczy bardzo szybko i trudno laikowi laikowi wszystko w lot w tak krótkim czasie zrozumieć wszystko. Fakt, robi z siebie gwiazdę.

Dobry doktor doskonale zna temat i przedewszystkim umie czytać skany z RMI,co inni bez komentarza ,czuje to co robi a robi dobrze

Jestem szczęśliwa że do Niego trafiłam. Jestem po dwóch operacjach wiązadeł w jednym kolanie (2 lata temu) i mam się bardzo dobrze :)

jest super swietnym ortopeda ktory zna sie na rzeczy .polecam

jest super swietnym ortopeda ktory zna sie na rzeczy .polecam

miły, uprzejmy, jest popularny wśród pacjentów, polecany przy schorzeniach kolan

świetny lekarz,nawet jak pomyliłam dzień wizyty to mnie przyjął.

świetny lekarz,nawet jak pomyliłam dzień wizyty to mnie przyjął.

Jasli chcesz poprawic kolano/które sam spieprz.... lub inni Ci to zrobili/ to masz okazję to leczyć. Jesli chcesz pogadać o chorobie idź do lekarza rodzinnego.

Kontakt z pacjentem zerowy Mimo wizyty prywatnej uslyszalem PROSZE SIE SPIESZYC BO NIE MAM DUZO CZASU!!! a poza tym uslyszalem ze BEZ KOLAN TEZ LUDZIE ZYJA!!! Poprostu SZOK!!!!!!

Nieprzyjemny dla pacjenta, nic nie tlumaczy, olewajacy stosunek dla chorych Odebralem wrazenie, ze ma sie za wielka gwiazde