lekarz Krzysztof Ira

jestem pacjentką dr Iry od 15 lat w między czasie mnóstwo wizyt kontrolnych jak i problemowych i zawsze konkretne diagnozy oraz skuteczne leczenie

Cudowny człowiek, polecam :) Kompetentny, uprzejmy i z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Polecam!

Dr Ira prowadził moją ciąże. Super lekarz. Jak rodziłam mimo ze nie miał dyżuru na sali porodowej a był w szpitalu to przyszedł i nawet podpowiedział lekarce prowadzącej co najlepiej zrobić ( tętno dziecka spadało), dzięki czemu uniknęłam cesarki. Bardzo profesjonalne a za razem ludzkie podejście do pacjentki. Bardzo delikatny przy badaniach. Bardzo polecam.

Nie ma lepszego i milszego lekarza, polecam.

Nie ma lepszego i milszego lekarza, polecam.

Dr. Ira prowadził moją ciążę, dzięki jego opiece czułam się bezpieczna, zrozumiana. Odpowiadał z chęcią na wszystkie pytania rozwiewając wszelkie lęki i niepokoje. Wspaniały lekarz, polecam

Wspaniały lekarz, polecam

Polecam Pana Dotora Irę. Kompetenty z ludzkim podejściem do pacjentki. Potrafi rzeczowo wytłumaczyć zawiłe zagadnienia medyczne.Można się z nim skontaktować prawie o każdej porze dnia i nocy. Możliwość kontaktu daje duży komfort psychiczny w szczególności jeżeli jest się w zagrożonej ciąży. Z czystym sumieniem polecam!

Niezwykle miły i kompetentny lekarz. Prowadzi moją ciążę, odpowiada rzeczowo na każde pytanie. Poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzeba.

Wspaniały lekarz, człowiek o wielkim sercu i bijącym ciepłem i empatią, kompetentny i zaangażowany

Super lekarz, super człowiek. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Z czystym sumieniem POLECAM!!!

Wyjątkowo uprzejmy, kompetentny, rzeczowy i niezwykle delikatny. Polecam gorąco

Wyjątkowo uprzejmy, kompetentny, rzeczowy i niezwykle delikatny. Polecam gorąco