lekarz Krzysztof Ira

Najlepszy lekarz na swiecie!!!!!!!!!Jest konkretny, poswieca swoja cala uwage pacjentce w czasie wizyty, a najwazniejsze jest to, ze nie leczy na "oko". Polecam

Po wykonanym zabiegu w szpitalu brak zainteresowania pacjentem,ani raz mimo ośmiodniowego pobytu nie zainteresował się moją osobą.Po okazaniu się, że są problemy po zabiegu praktycznie umył ręce.

Dr. Ira prowadził moją ciążę, dzięki jego opiece czułam się bezpieczna, zrozumiana. Odpowiadał z chęcią na wszystkie pytania rozwiewając wszelkie lęki i niepokoje. Wspaniały lekarz, polecam

Wspaniały lekarz, polecam

Niezwykle miły i kompetentny lekarz. Prowadzi moją ciążę, odpowiada rzeczowo na każde pytanie. Poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzeba.

Zdecydowanie polecam. Prowadził moją ciąże od samego początku.Nie spotkalam sie jeszcze z tak milym i przede wszystkim ludzkim czlowiekiem. Rodziłam w zdrojach. Mimo, że nie miał wtedy dyżuru traktowano mnie szczególnie. Dzwoniłam do niego o 1 w nocy - odebral bez problemu i udzielił porady - a to się ceni:)

Wyjątkowo uprzejmy, kompetentny, rzeczowy i niezwykle delikatny. Polecam gorąco

Wyjątkowo uprzejmy, kompetentny, rzeczowy i niezwykle delikatny. Polecam gorąco

Dr Ira prowadził moją ciąże. Super lekarz. Jak rodziłam mimo ze nie miał dyżuru na sali porodowej a był w szpitalu to przyszedł i nawet podpowiedział lekarce prowadzącej co najlepiej zrobić ( tętno dziecka spadało), dzięki czemu uniknęłam cesarki. Bardzo profesjonalne a za razem ludzkie podejście do pacjentki. Bardzo delikatny przy badaniach. Bardzo polecam.

Super lekarz, super człowiek. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Z czystym sumieniem POLECAM!!!

Doktor Ira prowadzi moją ciążę, jest na pewno osobą kompetętną i życzliwą. Poza wizytami zawsze można do niego zadzwonić po poradę i nie jest to dla niego problem. Polecam.

Wspaniały lekarz, człowiek o wielkim sercu i bijącym ciepłem i empatią, kompetentny i zaangażowany