lekarz Krzysztof Jabłoński

Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam na Pana doktora Krzysztofa, jest osobą zaangażowaną w swoją pracę, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan Krzysztof profesjonalnie i zrozumiale odpowiedział na moje pytania i rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Dzięki opiece jaką obdarzył mnie Pan doktor, stres i nerwy szybko przeszły na dalszy tor. Jestem bardzo wdzięczna Panu Krzysztofowi za pomoc w powrocie do zdrowia. Życzę kazdemu, aby w chorobie trafiał na takiego człowieka jakim jest Pan doktor Krzysztof. Polecam z całego serca.

Lekarz z sercem na dłoni. Nieoceniona pomoc, konkretne przedstawienie sytuacji i szybkie działania. W rękach Pana Doktora można czuć się bezpiecznie ❤️. Ufam w 100 %. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję za wszystko 🌸.

Pan doktor to bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą stosujący najnowsze metody leczenia , doskonały chirurg. Jestem kobietą w starszym wieku, miałam w marcu tego roku poważną operację , którą wraz z zespołem lekarzy Szpitala Miejskiego w Olsztynie przeprowadził wzorowo beż żadnych komplikacji Pan dr Krzysztof Jabłoński. Błyskawicznie wszystkie rany się zagoiły i czuję się dobrze. Pan doktor jest moim najlepszym koordynatorem jakiego spotkałam. Dziękuję bardzo Panie doktorze. Polecam w 100% Pana doktora

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą. Super podejście do pacjenta empatyczny i szczery. Z czystym sumieniem serdecznie polecam.

Nie polecam młodym kobietom. Podejscie jak do krowy aby szybko i nieważne, że boli. Inny lekarz potraktowal mnie zupelnie inaczej i badanie odbylo się bezbolesnie,delikatnie i bez stresu. Trauma zostala na dlugo i bol po takim badaniu, wiec wstawiam opinię by inne te, ktore jeszcze nie rodziły zastanowily się nad wizytą u tego doktora.

Pan doktor Krzysztof Jabłoński jest profesjonalny z empatią podchodzący do pacjenta. Najlepszy koordynator jakiego spotkałam. Polecam każdej pacjentce. Pacjent czuje się w 100% zaopiekowany. Wraz z zespołem lekarzy przeprowadził ciężką, ratującą mi życie operację. Dziękuję Panie doktorze.

Cieszę się, że trafiłam na tak dobrego lekarza. Nigdy nie ma problemu ze skierowaniami czy zwolnieniami. Zawsze wszystko dokładnie sprawdza i tłumaczy. Na pierwszą wizytę szłam z niepewnością ale teraz może jak najbardziej polecić wizyty u doktora.

Pan Jabłoński jest wspaniałym lekarzem, prowadził moją ciążę, wszystko tłumaczył, jest bardzo dokładny i nie traktuje pacjentek hurtowo byleby ,,odpękać". Każdy mój problem był wnikliwie analizowany i nigdy nie czułam się tak zaopiekowana przez żadnego lekarza. Mi jego poczucie humoru akurat bardzo odpowiada i pozytywnie wspominam każdą wizytę. Polecam każdemu, najwspanialszy ginekolog na jakiego trafiłam :)

Dr Jabłoński izba przyjęć Olsztyn bardzo nie miły lekarz rzuca zbędne komentarze przy tym się uśmiecha jest chamski nikomu nie życzę wizyty u tego Pana

Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do pacjentki.Badanie bezbolesne, lekarz nie traktuje pacjenta hurtowo, a ardzo indywidualnie...polecam