lekarz Krzysztof Jagiełło

Ten lekarz to jakieś nieporozumienie! Żeby w ogóle nie zauważyć że łożysko źle funkcjonuje, ze sa jakiekolwiek nieprawidłowości?! Albo Pan doktor ma za malo doświadczenia albo kiepski sprzęt usg. Jestem załamana, inni Lekarze do których później trafiłam też byli ... Jagiełło zrujnowal moja ciąże :( Przestrzegam ciężarne.

Najlepszy ginekolog! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo miły i uprzejmy, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania i wątpliwości. Zleca wszystkie badania, informuje o wszystkim pacjentkę. Nie zdziera kasy jak inni lekarze (prywatnie).

Nie polecam.Zbagatelizował problem, przez który o mało nie straciłam ciąży. Dzięki innemu ginekologowi z Płońska jestem mamą.

Świetny specjalista z dużym zaangażowaniem i kompetencjami. Dba o komfort pacjenta podczas wizyty, z poczuciem humoru, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia. Polecam serdecznie.

Bardzo mily lekarz,nie wiem co wy byscie chcialy...Wszystko dokladnie tlumaczy,szczegolowo bada,zleca badania.No i przedewszystkim cierpliwy,co rzadko sie zdarza.Wizyta trwa dosyc dlugo,nie 5 min z zegarkiem w reku. Odwiedzilam w swoim zyciu,juz duzo lekarzy i tylko temu ufam. Polecam.

Odwiedzilam w swoim zyciu,juz duzo lekarzy i tylko temu ufam.
Polecam.

Ja jestem bardzo zadowolona to moja druga ciąża którą doktor prowadzi pierwszą prowadził na NFZ tą prywatnie bo ciężko się do nie go dostać i szczerze nie widzę żadnej różnicy. Uprzejmy wszystko tłumaczy jak trzeba a nawet jak zadzwonię to jak nie może odebrać to oddzwania na głupie pytania zawsze odpowie .Ja z czystym sumieniem mogę Go polecić.

Przestrzegam przed tym lekarzem wszystkie kobiety w ciąży! Ja moja zaawansowana ciążę straciłam przez niedopatrzenie i zbagatelizowanie pewnych objawów przez Pana dr, który to uspokajal ze wszystko będzie dobrze. Kiedy już było za późno na ratowanie mojego dziecka pan dr wyzbyl się pacjentki z komplikacjami. Nawet nie chciał pieniędzy za ostatnią wizytę - taka rekompensata z jego strony. Jedyna "pomoc" to zaproponowane przez niego usg za kilka tygodni.... Wszystkie kobiety, które tak zachwalaja Pana J. zapewne były w ciąży bez komplikacji. Ja niestety przeżyłam tragedię, z którą nie mogę się pogodzić do dnia dzisiejszego. Nie chodziłam na konsultacje do innych lekarzy bo tak zaufałam dr Jagiełło bo przecież ludzie piszą o nim same superlatywy...

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Opinie negatywne wyżej są raczej podstawione. Miły, wszystko dokładnie opowie i wytłumaczy... a lekkie opóźnienie o którym wyżej ktoś wspomniał może jedynie wynikać z faktu, że pacjentowi się poświęca tyle czasu ile trzeba, a nie z zegarkiem w ręku- a to jest ogromny plus!

Witam, razem z narzeczoną byliśmy u tego Pana na usg, który nie stwierdził żadnych komplikacji w ciąży. Dwa dni później wykonaliśmy usg w celu potwierdzenia u dwóch LEKARZY specjalistów którzy stwierdzili martwą ciążę. Nie polecamy tego Pana - brak umiejętności oraz brak fachowej opieki! Na pewno nie zostawimy tej sprawy...

Zgadzam się z przedmówczynią. Może i kompetencje dr ma, ale zaczyna brać górę nie jakość usług, lecz ich ilość. Mimo umówionej godziny weszłam z godzinnym opóźnieniem (mój czas tez jest cenny), sama wizyta szybka, czuło się presję czasu. To moja trzecia wizyta kontrolna w ciągu trzech lat u tego dr, z przykrością stwierdzam, że jakościowo najsłabsza.