lekarz Krzysztof Kasperczyk

Pediatra

To prawdziwy lekarz - kompetentny, rzetelny z doświadczeniem, wiedzą na bieżąco, lubiący dzieci i dzieci to czują Gorąco polecam

Lekarz godny uznania i polecenia. Pełna diagnostyka, dokładna dokumentacja i celna diagnoza podczas wizyt. Nigdy nie zawiódł naszego zaufania.

po trzech miesiacach "leczenia" i czterech antybiotykach trafilismy do P.Doktora ktory postawil trafna diagnoze i zastosowal leczenie bez antybiotykow.po tygodniu leczenia totalna poprawa.polecam.

Lekarz o jakin każda matka dla swojego dziecka marzy. W jasny sposób tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Mój syn "odwiedził" wielu pediatrów, bez przerwy chorował na zapalenia oskrzeli. Od czasu gdy opiekuje się nim Pan Doktor jest zdrowy

super lekarz chodze do niego z dziekiem od malego,polecam

super lekarz chodze do niego z dziekiem od malego,polecam

U dziecka 4 letniego wybadane ostre zapalenie zatok co okazuje sie bledna diagnoza, potwierdzona przez 2 innych lekarzy. Przepisane lekarstwa pogorszaly dodatkowo sytuacje. Kaszel powodowany ponoc przez katar nie ustepowal a dodatkowo doprowadzil do moznego nadwyrezenia tchawicy. Niestety bazujac na naszym doswiadczeniu z tym lekarzem proponuje ostroznosc!

godny polecenia lekarz zawsze jestem zadowolona z jego leczenia

godny polecenia lekarz zawsze jestem zadowolona z jego leczenia

Ze świecą szukać takiego pediatry - kompetentny, kulturalny, mój syn go uwielbia

wspaniały lekarz leczył syna na zespół nerczycowy

wspaniały lekarz leczył syna na zespół nerczycowy

BARDZO DOBRY LEKARZ ,MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO DZIECI ,WSZYSTKIE ZALECENIA WYPISUJE NA KARTCE TŁUMACZĄC PRZY TYM DOKŁADNIE CO I JAK ,MOGĘ ZAWSZE DO NIEGO ZADZWONIĆ I PORADZIĆ SIĘ