mgr Krzysztof Kensy

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia znajomego, który również korzystał z jego usług. Dokuczał mi ostry ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego, promieniujący do pośladka i lewej nogi. Dolegliwości trwały już od kilku tygodni i były coraz bardziej intensywne a leki przeciwbólowe nie pomagały. Na pierwszej wizycie po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu, dowiedziałam się,że przyczyną moich dolegliwości jest przepuklina dyskowa. Już po pierwszej wizycie odczułam poprawę a po kilku następnych bóle ustąpiły. Otrzymałam od Pana Magistra zestaw kilku ćwiczeń do wykonywania w domu, aby wzmocnić mięśnie brzucha. Gorąco polecam tego fizjoterapeutę wszystkim osobom ,które cierpią na skutek bólów kręgosłupa.

Zgłosiłam się do pana Krzysztofa z potwornym bólem kręgosłupa, który uniemożliwiał mi funkcjonowanie. Okazało się, że przyczyną bólu było wypadnięcie dysku. \po kilku zabiegach mogłam wrócic do moich zajęc i zapomniec o urazie. Pan Krzysztof odpowiadał na wszystkie moje pytania, związane z tym problemem, wytłumaczył mechanizmy urazu, zaproponował cwiczenia wspomagające oraz wyjaśnił, jak zapobiec temu problemowi w przyszłosc. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Bielsko-Biała"?

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
43-300 None
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lek. SPZOZ