lekarz Krzysztof Klonowski

Tragiczny lekarz. Nawet nie spojrzał na mnie w trakcie wywiadu lekarskiego, zero zainteresowania. Skierowana na cito po urazie głowy z bólem głowy i nudnościami zostałam skierowana na rtg głowy, ale na wynik poczekać do jutra, bo doktor słabo widzi na ekranie i nie jest w stanie odczytać. Zostałam odesłana po 3 minutach ciszy z informacją, żeby przyjść jutro, a gdyby coś sie działo to pójść na sor. Odradzam, bo strach o swoje zdrowie.

Skandaliczne zachowanie lekarza,krzyczy i wyżywa się na straszych pacjentach. Tata lat 70 po operacji usuniecia prostaty- nowotwór złośliwy poszedł tylko na zdjęcie szwów, po wizycie u pana doktora wrócił w stanie tragczninym, pan doktor przed urlopem w Portugalii był tak zdenerwowany ,że krzyczał na mojego tatę dlatego z takimi wynikami ktos mu zrobił taka operację-tak jakby to mój tata podejmował decyzję, odesłała go domu- do innego miasta po dokumenty przed zdjeciem szwów chociaż miał wszystko w systemie....Zero empatii w stosunku do starszych osób, zero zrozumienia, zachowanie chamskie. Gdybym wiedziała do jakiego stanu pa doktor doprowadzi schorowanego starszego człowieka krzycząc na niego nawet sama bym ojcu zdłęła szwy...których nawet pan doktor nie obejrzał, tylko zrobiła to pielęgniarka.Pewnie nie przychodni tylko w prywatnie standardy obsługi sa inne.