lekarz Krzysztof Kodrycki

2,5
2,6
2,9
2,5

Dr Kodrycki to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia w swoim długim zyciu. Kompetentny, taktowny, empatyczny. Pomógł mi bardzo. Dzieki niemu żyję bez bólu. Wykazał rowniez duze zainteresowanie organizacją samego procesu leczenia. Polecam wszystkim Pana doktora i bardzo mu dziekuję za trafność diagnozy i sprawny i skuteczny zabieg.

Po wypadku samochodowym trafiłam na Klinikę Urologii MSZ w Olsztynie z urazem nerki, była ona całkiem rozkawałkowana. Lekarzem który cewnikował mi nerkę był właśnie Pan dr Kodrycki. Wspaniały i miły człowiek, prawdziwy specjalista! Polecam! Julia Kovalchuk, Warszawa

Julia Kovalchuk, Warszawa

Zgadzam się w zupełności z moimi przedmówcami. NIE POLECAM!!!! tego lekarza. To konował. Tacy ludzie nie powinni leczyć ludzi. Brak kompetencji i właściwego podejścia do pacjenta. Ostrzegam też innych pacjentów szkoda czasu i zdrowia na takich lekarzy.

Nie polecam tego lekarza, bardzo niemiły dla pacjenta. Brak zainteresowania chorobą i pomocą w leczeniu, zwłaszcza jeśli posiadasz wyniki badań od innych lekarzy.Wręcz stwierdziłbym, że wygnał mnie z gabinetu.

Wierutne bzdury ktoś tu wypisuje... . Moje spotkanie z dr Kodryckim miało miejsce w sierpniu 2015. Poznaliśmy się na SOR-rze może w niemiłych okolicznościach, może było jakieś niepotrzebne słowo? Może? Po upływie 1,5 miesiąca wylądowałem na oddziale urologii,gdzie pan Krzysztof pracuje. Miałem operację. W pierwszych pooperacyjnych 2 dobach na sali numer 4 opiekował się mną właśnie dr Kodrycki. Okazało się, że jest to cudowny człowiek i profesjonalny lekarz. Nie pozbawiony empatii i po ludzku mówiąc ''serca''. Byłem bardzo zaskoczony tym bardziej, że wydawało mi się, że niezbyt mnie lubi. Był przy mnie w najcięższych momentach, gdy wydawało mi się, że odchodzę z tego świata. Pomagał jak mógł w walce nie tylko z bólem ale z samym sobą. Dziękuję za wszystko panie Krzysztofie. Życzę panu sukcesów na gruncie zawodowym i prywatnym. Z całego serca polecam dr Kodryckiego jako wspaniałego urologa. Nie wpisujecie opinii pod wpływem impulsu, na emocjach. Często w ten sposób szkodzimy innym - nie mając ku temu podstaw! Lekarz nie musi nas kochać, nie musi nas lubić. Wystarczy jeśli będzie nas leczył. Raz jeszcze dziękuję Doktorze za wszystko. Jarek K.

Nie polecam tego lekarza i ostrzegam innych pacjentów. Jest niemiły, zimny i brak mu dobrej woli, by pomóc pacjentowi w problemie. Przyjął mnie w swetrze, jedząc słone paluszki w obecności wścibskiej pielęgniarki. Odrażające!!!

udalem sie do tego czlowieka poniewaz bolalo mnie powiekszone jadro ,pomacal ,pomacal i stwierdzil ze jest ok.zaufalem ....w koncu fachowiec...efekt RACZYSKO JADRA BRAK CHEMIOTERAPIA ITD taki z tego pana fachowiec NIEPOLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam widać że typowy książkowy doktorek bez podejścia do pacjenta tylko utarte regułki i znieczulica wobec pacjenta brak kompetencji i poświęcenia,nie polecam szkoda czasu pieniędzy i nerwów które na pewno wam zepsuje,diagnozuje na podstawie wstępnych badań bez dogłębnego potwierdzenia i wykonania kluczowych badań.