lek. dent. Krzysztof Krasnowski

Bardzo miły i ludzki doktor. Wizytę implantacji oceniam na 6!. Wszystko przebiegło sprawnie i bez bólu. Pani higienistka stomatologiczna również bardzo miła i pomocna. Każdemu mogę polecić ten gabinet z ręką na sercu.

Najlepszy dentysta z jakim się spotkałem. Wszystko bezbolesnie w miłej atmosferze. Skupiony na pacjencie, wszystko wytłumaczy i pozostawi wybór leczenia pacjentowi podając kilka opcji. Polecam

Szybkie terminy, miła atmosfera i bezbolesny zabieg. Najlepszy w mieście!

Szybkie terminy, miła atmosfera i bezbolesny zabieg. Najlepszy w mieście!

Wszystko na najwyższym poziomie. Dr. Krasnowski wszystko dokładnie tłumaczy, robi swoją robotę dokładnie. Nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń

W kategorii uprzejmość doktor Krasnowski powinien dostać 6! Najsympatyczniejszy ze znanych mi stomatologów.