lekarz Krzysztof Kuberski

2,2
2,4
2,2
2,6

Żadnych zastrzeżeń. Słucha, co ma się do powiedzenia, troskliwy, wręcz opiekuńczy. Prowadzi mnie od lat, wykonuje należyte badania, jego praca nie polega tylko na wypisywaniu pigułek. Poważnie podszedł do tematu starania się o dziecko. Obecnie prowadzi ciążę. Dostępny, punktualny, zaangażowany. Poza opieką w poradni, odpowiednio zajął się mną również w szpitalu, w którym pracuje. Nie każdy musi mieć zawsze dobry humor, a lekarz ma przede wszystkim leczyć i reagować.

Nie polecam !!!! Lekarz nie wie najprawdopodobniej w jakim zawodzie udziela porad, próbuje leczyć a pogarsza faktyczny stan .... np. przepisał mi leki na nadciśnienie... bo na jego elektronicznym ciśnieniomierzu wyszło ze mam 165 /59 a okazało się ze mam 116/80 i mam tak podobnie do dzisiaj... bez brania leków . Dzięki bogu nie brałam leków i nie dostałam zapaści... i to nie jest ostatnia rzecz z jakich mam zastrzeżenia do tego konowała... POZDRAWIAM

beznadziejny lekarz,zero empatii..nie stara się na wykonywaniu badań..nie polecam NIKOMU !!

Jestem zadowolona,w prawdzie był oto kontrolne badanie,ale bardzo uprzejmie i miło mnie potraktował.

Pan doktor jest człowiekiem dość antypatycznym, moim zdaniem nie nadającym się na lekarza. Bardziej mu chyba zależy na ilości przyjętych pacjentek niż na ich leczeniu (moja wizyta trwała niecałe 10 minut, razem z badaniem ginekologicznym). Nie dał sobie powiedzieć, że biorę inne leki, które w połączeniu z pigułkami mogą mi zrobić krzywdę (leczę się także na depresję). Tak samo zbył moje wątpliwości co do przepisywanych mi hormonów i mimo poinformowania go o mojej niedoczynności tarczycy nic sobie z tego nie zrobił (jak się okazało, branie tych leków skończyło się rozchwianą gospodarką hormonalną i wolami na tarczycy).
Nie polecam tego lekarza - może prywatnie jest uprzejmy, ale w CM Graniczna traktuje pacjentki jak śmieci.