Jestem lekarzem neurologiem i specjalistą rehabilitacji medycznej. Studia ukończyłem w 1982 r na Akademii Medycznej w Poznaniu Od tego czasu do 2013 r pracowałem na Oddziałach Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, 111 Szpitalu Wojskowym oraz w Szpitalu Uniwersyteckim.Od 2013 r pracuje na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Bonifraterskiego Centrum Zdrowia w Piaskach gdzie pełnię funkcję ordynatora tego oddziału. Prywatny Gabinet prowadzę od 1987 r zajmuję się w nim diagnostyką , le...

Lekarz przez duże L. Tak dobry lekarz to 100% sukcesu w powrocie do zdrowia, Pan doktor wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, fachowością i stawianiem właściwej diagnozy.

Lekarz przez duże L. Tak dobry lekarz to 100% sukcesu w powrocie do zdrowia,

Lekarz godny polecenia jakich dziś brakuje- zdecydowanie z powołania, konkretny, uprzejmy, słucha pacjenta, rzeczowo wyjaśnia i stawia właściwe diagnozy. Dziękuję za "Ludzkie" podejście. Pacjentka Katarzyna Ch.

Lekarz być może kompetentny, ale jeżeli chcesz się leczyć na kasę chorych, to nie licz na cokolwiek.

Polecam.Jest to LEKARZ z powolania jakich dzisiaj niestety coraz mniej.

Polecam.Jest to LEKARZ z powolania jakich dzisiaj niestety coraz mniej.

Bardzo uprzejmy i zaangażowany.Ogromna wiedza!Nowatorskie metody leczenia!

Bardzo uprzejmy i zaangażowany.Ogromna wiedza!Nowatorskie metody leczenia!