lekarz Krzysztof Machniak

Alergolog, Internista

2,9
2,9

Lekarz po prostu BEZNADZIEJNY!!!!Nie poświęcił nawet chwili czasu, by zainteresować się pacjentem, "zbywacz" i "olewator", nawet nie wysłuchał mimo braku kolejki, a znam lekarzy którzy pomimo wykorzystanego limitu, mają serce!!!

Lecze się już u doktora od 2009 roku. Jest przemiły, bardzo kompetentny i uprzejmy, nie zgadzam się z niemiłymi opiniami dotyczącymi np tego że nie stosuje nowych metod leczenia. Stosuje i to wiele metod np odczulanie, które wielu osobom bardzo pomaga, jeżeli komuś nie pomaga to jego problem, bo decydował się na to podpisując oświadczenie, że zgadza się na to leczenie pomimo że w niektórych przypadkach może nie przynieść skutku. Albo nażre się orzechów albo czekolady przed zastrzykiem to niech do nikogo nie ma pretensji tylko do siebie, że leczenie jest nieskuteczne. Pielęgniarka towarzysząca doktorowi również bardzo przemiła i robiąca bezbolesne zastrzyki, bardzo ładna i delikatna. POLECAM!!!

Przez wiele lat był moim lekarzem rodzinnym i faszerował mnie antybiotykami. Okazało się, że wszystkie te moje przypadłości to alergia a nie infekcje. Zostałem skierowany do p.Machniaka teraz jako alergologa, zrobił testy i powiedział, że za mało na odczulanie. Zapisał leki te co miałem przepisane od innego lekarza i to wszystko. Zdecydowane nie polecam.

BARDZO MIŁY KONKRETNY PAN BARDZO MIŁY KONKRETNY PAN BARDZO MIŁY KONKRETNY PAN

BARDZO MIŁY KONKRETNY PAN

Pan doktor ma fabrykę zamiast przychodni, jest miły ale nie ma wiedzy o najnowszych metodach leczenia. Jak spytałem go o nowość w metodach leczenia o, której dowiedziałem dowiedziałem się w klinice w Warszawie, to powiedział ze slyszal ze coś ma być ale co to nie wie a to już od roku było rozpowszechnione w terapii.

Pan doktor miły i konkretny :) Z uwagą mnie wysłuchał, wytłumaczył jak mogę leczyć dalej swoje schorzenie bez żadnych zbędnych marudzeń :)

Wizyta plus testy 100zł,w sumie ok.Leki dobrze dopasowane!!!

Wizyta plus testy 100zł,w sumie ok.Leki dobrze dopasowane!!!

Pan doktor na podstawie testów stwierdził, że jestem uczulony na wszystko na co miałem robione testy. Co w rzeczywistości nie jest prawdą. W czasie mojej wizyty było jeszcze 4 innych pacjentów i pan doktor nie miał dla mnie prawie wogóle czasu. Nic mi nie wytłumaczył i gdyby nie był jedynym z nielicznych alergologiem w Słupsku nigdy bym go nie polecił.

nie polecam innym, malo komunikatywny, sztywny, mało zaiyeresowany pacjentem i chorobą

Świetny specjalista alergolog.Ma dobry kontakt z pacjentem.Nadal będę się u niego leczyć i polecam innym.