lekarz Krzysztof Mączka

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Lekarz godny polecenia, szczery do bólu, ma na uwadze zdrowie pacjenta, dobrze wszystko wytłumaczy jak leczyć siebie czy dziecko. jest dyspozycyjny zawsze odbierze tel o każdej porze dnia i nocy , a jak nie może odbierać to oddzwoni. Lekarz z powołania a takich teraz prawie nie ma.

NIGDY WIĘCEJ!!!!!LEKARZ AROGANCKI, OKROPNIE NIEMIŁY. WIADOMOŚĆ O EWENTUALNEJ CHOROBIE PRZEKAZUJE TAK JAKBY NAJMNIEJSZA NIEGROZNA WYSYPKA BYŁA CHOROBĄ SMIERTELNĄ.NAPRAWDE. MNIE JAKO MATKĘ POTRAKTOWAŁ BARDZO ZLE ,WYZYWAJĄC OD NIEUDACZNIKÓW I PIEGÓSOW.WYRAZNIE STWIERDZIŁ, ZE NIE LUBI DZIEWCZYNEK...TO MOZE PAN DOKTOR WOLI CHŁOPCOW???NO COŻ JA JESTEM TOLERANCYJNA...JEDYNE CZEGO NIE TOLERUJE TO CHAMSTWA.A PAN DOKTOR WŁASNIE TAKI JEST.I NAWET JESLI MIMO WSZYSTKO JEST DOBRYM SPECJALISTĄ(A TEGO NIE STWIERDZIŁAM)TO NIGDY TAM NIE WRÓCE I NA 100% NIGDY NIKOMU GO NIE POLECE. DZIEKUJE PANU,PANIE DOKTORZE ZA NAJBARDZIEJ NIEMIŁĄ I NIEPROFESJONALNĄ WIZYTE JAKĄ W ZYCIU ODBYLAM.

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Mamy do Niego pełne zaufanie. Wszystko tłumaczy wystarczy tylko zapytać. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, z ogromnym zaangazowaniem. Jesli chodzi o sposób bycia, trzeba sie przyzwyczaic i miec troche dystansu do siebie😉

Lekarz posiada dobre kompetencje, ale sposób podejścia do pacjenta jest arogancki. Nic się nie można zapytać.