lekarz Krzysztof Małkowski

Anestezjolog

Bardzo miły doktor,podejście do pacjenta bardzo dobre pierwszy raz się spotkałam z takim lekarzem . Polecam.

Po raz kolejny warto było przejechać 90km na zabieg przy udziale pana doktora Małkowskiego. Fantastyczne podejście do dziecka z autyzmem. Mistrz w swoim fachu. Gorąco polecam i dziękuję!

Bardzo miły lekarz, zakładał mamie port naczyniowy. Fachowa obsługa, ludzkie podejście do pacjenta. Co ważne krótki czas oczekiwania na założenie portu w szpitalu w Szczecinku. Polecamy serdecznie

Super lekarz, fachowiec i człowiek, super podejście do pacjenta, miły ,uprzejmy,wyluzowany ,normalny człowiek a przy tym super fachowiec, po wszczepieniu portu naczyniowego wszystko ok ,super opieka...Gorąco polecam..pana doktora..

Prawdziwy LEKARZ z powołaniem !!! Jestem po wstawieniu porta naczyniowego w Szczecinku i sposób podejścia, profesjonalizm i empatia przeszły moje najśmielsze oczekiwania !!! Życzyłabym sobie i innym potrzebującym, aby wszyscy lekarze byli tacy, jak DOKTOR MAŁKOWSKI !!! Dziękuję i pozdrawiam

Prawdziwy LEKARZ z powołaniem !!!
Dziękuję i pozdrawiam

Miałem wstawiany port w Szczecinku. Bardzo mile byłem zaskoczony empatią doktora, polecam wszystkim osobom, co obawiają się wszystkiego co się dzieje w szpitalu- to dobre i profesjonalne ręce.

Z czystym sumieniem polecam. Dziś pierwszy raz znaleźliśmy sie pod opieką Pana Krzysztofa gdy 3 letnia córka byla poddawana znieczuleniu ogólnemu. Pozytywne podejście, humor i pełen profesjonalizm.

Polecam super podejście ,uprzejmy,godny polecenia, super podejście do pacjenta .Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Polecam Pana Doktora. W marcu 2021 w szpitalu w Szczecinku wszczepił mi port. Podczas całego pobytu w szpitalu, czułam się zaopiekowana przez Pana Doktora od początku do końca wizyty. Pan Doktor jest miły, opiekuńczy i pełen empatii. Polecam szpital w Szczecinku, miła, pomocna i uczynna obsługa.

Polecam szpital w Szczecinku, miła, pomocna i uczynna obsługa.

Dzisiaj z tym Panem mieliśmy pierwszy raz do czynienia. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona mimo stresu jaki odczuwałam oddając 4 letnia córkę w jego ręce "znieczulenie ogólnie" poszedł do sprawy bardzo profesjonalnie ale rozluźniając przy tym nastrój. Naprawdę polecam takie podejść dla najmłodszych pacjentów jest bardzo cenne w tych czasach. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.