dr Krzysztof Martiszek

Chirurg stomatolog

Fantastyczny lekarz!Nie dość,że wyrywa zęby niemal bezboleśnie to jest bardzo miły i jest w stanie osobę z bólem przyjąć o baaaardzo późnej godzinie. Godny polecenia i wg mnie najlepszy w Nowym Sączu. :)

Ktoś kto napisał negatywne komentarze to chyba pierwszy raz dopiero rwał zęba, i nie wie jacy są nasi stomatolodzy. doktor jest super stomatologiem i rwie zęby jak mało kto. może znieczulenie trochę boli ,ale potem nic nie czuc i ząb jest dokładnie usunięty nawet taki co ledwo go widac.Wyrwałam już kilka żebów to wiem co piszę.Do kogoś innego bym nie poszła wyrywac zębów.

"Zadowolenie" to zbyt skromne słowo aby opisać wizytę u Pana Doktora. Jestem na prawdę wdzięczna za tak fachowe usunięcie zęba bez ani odrobiny bólu (nawet podczas znieczulenia). Polecam wszystkim, dosłownie przyjemność.

Byłem u Pana doktora 2 razy na NFZ- raz usuniecie górnej czwórki, tydzien później- dolnej szóstki. Jedyny moment w którym było czuć ból to podawanie znieczulenia, potem już nic nie bolało(było tylko nieprzyjemnie). Cały zabieg trwał kilka-kilkadziesiat sekund w obydwu przypadkach. Mogę z czystym sercem polecić. I uwaga na poczekalnię: ludzie wchodzący 'tylko się zapisać' ląduja na fotelu i po 10min wychodzą z usuniętym zębem, więc trzeba pilnować sobie kolejki :) PS: Niektórzy piszą że lekarz nie podaje antybiotyku- pytałem go o to- antybiotyk podaje się w przypadku ostrego stanu ...

PS: Niektórzy piszą że lekarz nie podaje antybiotyku- pytałem go o to- antybiotyk podaje się w przypadku ostrego stanu zapalnego. Jeżeli taki nie występuje to go nie podają.

Jednorazowo usunął mi 2 zęby do leczenia ortodontycznego. Cała wizyta trwała jakieś 15 min. Jest naprawdę dobry ;). Polecam

Super jestem bardzo zadowolona polecam w stu procentach:)

Super jestem bardzo zadowolona polecam w stu procentach:)

Usunąłem u gościa 10 zębów (korzeni) w dwóch wizytach plus torbiel.Jeszcze ze 2 wizyty mam ale już mogę go polecic. Wyrwał mi naraz 6 zębów i nie narzekam. Co by nie mówić ma pojęcie a jesli chodzi zarzucanie mu ze nie tłumaczy chorób to wszystko co chciałem wiedzieć się dowiedziałem. Gorąco polecam.

Bardzo dobry chirurg szczękowy polecam!!

Bardzo dobry chirurg szczękowy polecam!!

5 stycznia 2012 roku dr Martiszek usunął mi lewą dolną ósemkę. Gdy podawał znieczulenie nawet nie przymierzył gdzie ukłuć. Wyglądało tak jakby wbił gdzie popadnie, Ok, mówił że może bardzo zaboleć. Byłem przygotowany. Sam moment wyrywania to był koszmar. Z całej siły wpychał to wiertło w zęba, że myślałem że mi szczękę wyrwie. Zero wyczucia !!! Trwało to ponad 40 minut. Przez 4 tygodnie miałem żółtego siniaka na policzku i szyi. Po tygodniu w jednym szwie rozwiązał się jeden supełek. Nitki drażniły mi dziąsło i całe mi spuchło. Po 3 tygodniach szwy odpadły. Diura się nie zrosła do tej pory. Cały czas wchodzą mi tam resztki jedzenia i co kolwiek zjem musze iść przepłukać. Zauważyłem że koło tej dziury widać jakiś biały twardy kawałek. Jak go dotykam albo jak otwieram szczękę to mnie to boli. Czuję że mi się to wbija w dziąsło. Zadzwoniłem do dr Matiszka i mówię że chyba mam resztkę zęba. Powiedział że to nie możliwe i że pewnie odsłoniła mi się okostna. Dziasiaj będąc w pracy poczułem że mam coś w tej dziurze. Myślałem że jakaś resztka jedzenia. Wziałem wykałaczkę i wyciągnąłem coś białego i twardego. Pomyśłałem sobie że może trafił mi się jakiś kawałek kości w szynce. Nic innego nie przyszło mi do głowy. Po powrocie do domu poczułem taki przenikliwy ból jakby mi ktoś wbijał igłe w dziąsło. Nie mogłem ruszyć szczęką. Wziałem wykałaczkę i wydłubałem kolejny twardy ostry kawałek. To było to o czym wcześniej pisałem. Wg dr Martiszka okostna...a to nic innego jak kawałek zęba który dr Martiszek mi usunął, ponoć w całości. i za to zapłaciłem 250 złotych. Znajomy wyrywał w chomranicach, koleżanka koło maślanego rynku. Zapłacili 50 złotych i po ok 4 tygodniach prawie nie mieli śladu. A u mnie dziura dalej otwarta a minęły już prawie 3 miesiące. NIE POLECAM TEGO LEKARZA !!!

Koszmar. Jak ktoś lubi przeszywający ból podawanego znieczulenia to polecam. Bez wyczucia gość , kompletnie.