dr Krzysztof Martiszek

Chirurg stomatolog

Bardzo dobry specjalista, warty polecenia. Konkretny, pewny, "nie owija w bawełnę". Zdecydowanie nie jest typem "naciągacza", który uparcie "próbuje" wyleczyć zęby nienadające się do leczenia.

przyjmuje szybko i nic nie boli, jest miły ale nie poświęca zbyt dużo czasu na tłumaczenie

Pełna profesja. W ręce DR Martiszka mogę oddać całą moją szczękę do leczenia bez wachania. Ceny trochę duże jak to w usługach stomatologicznych bywa ale moim zdaniem pieniążki zainwestowane bardzo dobrze.

Pan Doktor usuwał mi wczoraj górną ósemkę. Pełen profesjonalizm. Nic nie spuchło i nie boli ani w trakcie zabiegu ani po. Zdecydowanie polecam.

witam bylam w niego usunac 8, pierwszy ząb poszedł sprawie bez problemów , lecz z drugim była masakra pan dr cioł mi dziąsło bo nie móghł sobie poradzić z tym zebem gdyż był wrośniety pod rzuchwę, siedziałam na fotelu ok 20 minut syrasznie mnie meczył chodz nie bolało ale miałam dość... oczywiscie ze spuchłam.. dostałam antybioryk i po tygodniu juz było super... gdybym trafiła na innego lekarza to przypuszczam ze moglo by sie skonczyc dużo gorzej,... jest doskonałaym fachowcem i zna sie na rzecy mogę go kazdemu polecic... opuchlizna czasem sie zdarza to nic strasznego. polecam pana dr bardzooo

Pan doktor zna się na rzeczy. A to, że buzia spuchła, znaczy się dobrze, bo tak ma być, chyba nie?nie znam się, ale wydaje mi się, że raczej bo jakiej kolwiek ingerencji w ciało ludzkie jest zawsze stan zapalny i musi coś spuchnąć?? ja też miałem wizytę i jestem zadowolony, chociaż buzia spuchła. Dostałem antybiotyk i przeszło po 2 dniach wszystko i nic mnie nie boli. Według mnie to najlepszy lekarz w Sączu, nie słyszałem jeszcze , żeby ktoś się na niego skarżył, chyba, że właśnie ktoś nie ma komletnie pojęcia o leczeniiu i wypowiada się an taki temat, niech lepiej nie zabiera głosu.

Zabieg usunięcia zęba przebiegł dosyć sprawnie, nie wiedziałem nawet kiedy został usunięty. Niestety lekarz podszedl do mnie jak do kawału mięsa: mam zgnieciąną wargę. Na następny dzień po zabiegu okazało się, że wdało się zapalenie dziąsła i bez antybiotyku się nie obejdzie. Chodzę spuchnięty, obolały i nie wyspany. Zdecydowanie nie polecam.