lekarz Krzysztof Mazur

Ortopeda

Rzeczowy - sam analizuje RM (ignoruje opis), jasno opisuje sytuację pacjenta, objaśnia możliwe sposoby postępowania i leczenia, uzgadnia i ustala terminy koniecznych zabiegów tak, aby uniknąć nadmiernego uplywu czasu od kontuzji, co daje większą gwarancję całkowitego wyleczenia. Generalnie bardzo w porządku.

Generalnie bardzo w porządku.

Pan doktor jak znakomita część swoich kolegów po fachu ma problemy z komunikacją i uważa że pacjent nie jest już nie mówię że równorzędnym ale i jakimkolwiek partnerem do rozmowy. W ponurym milczeniu wysłuchał przedstawionego przeze mnie w sposób bardzo syntetyczny problemu( oczywiście w trosce o cenny czas pana doktora), dokonał oględzin po czym wypisał środek przeciwbólowy. Na moje pytanie o przyczynę bólu spojrzał na mnie jak na kosmitę i udzielił lakonicznej odpowiedzi że to stan zapalny. Jakbym mówiła do ściany. Dodam tylko że wizyta była prywatna - strata czasu i pieniędzy.

bardzo dobry fachowiec, może nie jest gaduła, ale jest kompetentny , polecam bdb specjalista chirurg

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, świetny operator.

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, świetny operator.

kompetentny,uprzejmy,rzeczowy, przystojny

kompetentny,uprzejmy,rzeczowy, przystojny