lekarz Krzysztof Mildner

Chirurg ogólny

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU" to słowa,które idealnie odpowiadają postawie Pana doktora. Wielki szacunek i uznanie dla doktora Mildnera za Jego pracę,która owocuje zdrowiem i dozgonną wdzięcznością pacjentów. Serdecznie polecam:)

Wspaniały lekarz!! Przemiły, uśmiechnięty, przystępny, fachowy, zainteresowany pacjentem, staranny w pracy. Swoim rozbrajającym uśmiechem niweluje stres przed operacją. Inni lekarze mogą wzorować się na postawie i zaangażowaniu dr. Mildnera. Zdecydowanie POLECAM!!! :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kowary"?

Witold Hołdys

Chirurg ogólny