Lekarze Bydgoszcz

lekarz Marcin Dawgul

Długa 19 lok. 2
85-034 Bydgoszcz

Lekarz godny polecenia, zawsze wytłumaczy wszystko po kolei, nie zostawi pacjenta z jakimiś wątpliwościami, bardzo dobrze trafia z lekami, pamięta choroby pacjenta bez karty co znaczy, że duża uwagę skupia na każdym pacjencie. Miły, zawsze uśmiechnięty, służy pomocą.

lek. dent. Agata Trzaska-Wesołowska

Kołobrzeska 23
85-704 Bydgoszcz

Pani Stomatolog jest... co tu długo opowiadać SUPER!!! GODNA POLECENIA!!! Jest bardzo kompetentna, tłumaczy co będzie robiła (nie naciąga na kase) i jest do tego przesympatyczną osobą. WARTA POLECENIA!
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Maciej Deczyński

Toruńska 170/27
85-830 Bydgoszcz

Super lekarz! Zatroskany o pacjenta, życzliwy, doradzi, pomoże. Oby Takich więcej! :-) Polecam!!! :-)

lekarz Andrzej Koczorowski

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Fachowość, kompetencje, rzetelność, uprzejmość, doskonale tlumaczy zasadność sposobu leczenia, wszystko jak trzeba. Godny zaufania i polecenia.

lekarz Paweł Pawlik

11 Listopada 14/2
85-644 Bydgoszcz

Nie mieszka i nie pracuje w Bydgoszczy od 6 lat............................................................

lekarz Ewelina Kolańska

ul. Jagiellońska 36A/7
85-097 Bydgoszcz

Jeszcze raz, tą drogą, dziękuję za profesjonalną opiekę i ludzkie podejście na nocnym dyżurze w Juraszu, gdzie przy zbędnych komentarzach co niektórych pracowników personelu pomocniczego KMR, pani dr zachowała klasę. Dzięki raz jeszcze!
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Piotr Kędzierski

Prywatne Centrum Medyczne Medic
Łochowskiego 7a
85-796 Bydgoszcz

,Lekarz poswieca duzo czasu na wywiad z pacjentem a pozniej profesjonalnie wykonuje wszystkie niezbedne badania.Podchodzi solidnie do swojej pracy nie idzie na skroty. Wg mnie zasluguje na wysoka ocene. Roman Ehlert
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Beata Domke

Janosika 1/8
85-794 Bydgoszcz

Super lekarz życzliwa pani doktor super spokojna wszystko wytłumaczy . Wielka szkoda ze odeszła z Tomaszowa
Opinia dodana przez: Robert
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Ortopeda
                                       lekarz Mateusz Blank

lekarz Mateusz Blank

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Nie należę do ludzi śmiałych, mimo wieku (50+), nie rozpycham się łokciami, lecz grzecznie pytam. Często tacy ludzie spychani są na plan dalszy. Pan dr Blank jednak nie "zepchnął " mnie, lecz odebrał telefon i cierpliwie wysłuchał. Wtedy postanowiłam zostać jego pacjentką. Nie żałuję, ponieważ to nie tylko dobry lekarz, ale i wspaniały człowiek. Czekam na artroskopię stawu skokowego, która ma odbyć się 9 grudnia. Polecam tego Lekarza zwłaszcza dzieciom. ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Małgorzata Soszyńska-Romanowska

Psychiatra

ul. Bronisława Czecha 1/23
85-794 Bydgoszcz

Super podejście do pacjenta,wysoka kompetencja,pełen profesjonalizm.Pani doktor bardzo miła i życzliwa dla pacjenta.Pełna satysfakcja z wizyty i leczenia. Polecam innym pacjentom w 100%.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr Wojciech Banach

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"
Łomżyńska 51A
85-865 Bydgoszcz

Pan dr Banach lekarz z powołania. Z szacunkiem i wysoką kulturą podchodzi do każdego pacjenta. Lecze się u Pana Doktora na NFZ a mam wrażenie jakby wizyta byla prywatna. Wspaniały lekarz i wspanialy człowiek. Polecam !!
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Marian Grygiel

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Hm po wizycie u innego doktora PAN Doktor okazał sie zbawieniem , kompleksowa wizyta zdjecie RTG rozmowa , fachowo miło 2 latek nawet nie bał się POLECAM PANA DOKTORA W 100 %

dr n. med. Irena Daniluk-Matraś

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

14.06.2017 roku usunięcie wodniaka jądra, w 100% polecam Pani profesor, lekarz z powołania mający niesamowity dar, wiedzę, empatię i mnóstwo najlepszych cech jakie może mieć człowiek. Moja wdzięczność i szacunek, wielkie podziękowania dla Pani jak i całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i personelowi pomocniczemu Szpitala Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży.
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Endokrynolog, Internista

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.
Opinia dodana przez: Mirka

dr Krystyna Błażejewska

"Przy Belmie"
Łochowska53
Bydgoszcz

Znakomity pediatra ze świetnym podejściem do dzieci. Każdego pacjenta traktuje w sposób indywidualny i poświęca mu tyle czasu ile potrzeba a nie schematycznie według zegara.
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Janusz Chmielowiec

ul. Kujawska 48/11
85-031 Bydgoszcz

Profesjonalne podejście do pacjenta ! Ratuje każdy ząb . Polecam z całego serca leczę żeby u pana doktora już 35 lat 🙂

dr n. med. Józef Mierzwiński

Laryngolog dziecięcy

Larmedica - Centrum Chirurgii Laryngologicznej
Dworcowa 39
85-009 Bydgoszcz

Świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka