Krzysztof Myczka

3,3
3,7
3,4
3,7

jest wspanialym lekarzem ktory ma wiedze o swoim zawodzie a przede wszystkim, warozumialy jako czlowiek. cenie takich ludzi!U Doktora Myszka nie musicie sie bac.Barbara.

Bardzo mily i kompetentny doktor, zrobilam piekne koronki i czyszczenie zębów z piaskowaniem,fachowo i bez bólu, miła atmosfera, a co dla mnie najważniejsze jest czysto i komfortowo. Polecam w 100 procentach

pan doktor pomogł mi w moim problemie z zębami, bardzo miły ,atmosfera miła , podejście profesjonalne, leczy sie u niego cała moja rodzina

koronka sie trzyma przeszlo 20 lat niektore wypelnienia jeszcze sa dobre i nie wymagaja wymiany uciakl nam ze Stargardu a szkoda

Bardzo polecam pana doktora, szybko , dobrze i tanio. Pozdrawiam

Bardzo polecam pana doktora, szybko , dobrze i tanio. Pozdrawiam

Byłam u pana doktora i bardzo się rozczarowałam wizytą w tym gabinecie. Jest miły, może i uprzejmy, ale to co robi - robi dla pieniędzy!!! Szkoda, że jeszcze tacy stomatolodzy funkcjonują na szczecińskim rynku. On tez jest w Domu Lekarskim, szkoda.

Jak na swoje kompetencje zdecydowanie bardzo drogi !!!!!!

Jak na swoje kompetencje zdecydowanie bardzo drogi !!!!!!