dr Krzysztof Nicpoń

2,6
2,3
2,9
2,1

Dzień dobry.Czy kogos z panstwa dziecko było pacjetem tej kliniki i robiło w tej klinice Eeg.Moje dziecko niestety było pacjetem tej kliniki i miało robione Eeg dwa razy,do czego zmierzam juz piszę.Pani która wykonywała to badanie mojemu dziecku juz na wstępie dala nam odczuć swoje niezadowolenie.Nie wspomne juz o tym ze wchodząc do pomieszxzenia w ktorym juz czekalismy nie raczyla nawet powiedziec zwykłe dzień dobry to my jako pierwsze jej powiedzialysmy z niechecia odpowiedziała.Po nalozeniu kebelkow na glowke mojego dziecka mala zaczela sie denerwowac i plakac gdy juz ja uspokoilismy i grzecznie leżała pani zaczela z niej zrywac te kabelki i z niechecia powiedziala ze badania nie zrobi bez rzadnych wyjasnien.Tak nie milej kobiety w takim miejscu jeszcze nie spotkalam.Mozna odniesc wrazenie ze jest tam za kare,na jakie kolwiek pytanie odpowiadala z niechęcią i po dluzszej chwili.Nigdy ale to nigdy tam juz nie pojedziemy.Lekarz zniszczyl zdrowie mojemu dziecku a ta pani powinna isc na emeryture i ustąpić miejsca mlody ktorzy maja zapal i chceci do pracy bo ona nie ma ani checi a tym bardziej zapalu.Za badanie Eeg placi sie nie male pieniadze bo 150 zl wiec mogla by przynajmniej udawac miłą.Wizyta u pana doktora 200zl.Nie polecam nikomu tej kliniki.KASA KASA KASA.Tylko to sie liczy.

Byłam u tego pana doktorka nawet nie wiem czy tak go powinnam tytułować dwa razy z moim dzieckiem i nigdy już tam nie pojadę a jego będę żle wspominać chyba do końca mojego życia.Przepisał mojemu dziecku leki z końską dawką bez skierowania mnie na podstawowe badanie krwi czy lek jest odpowiedni dla mojego dziecka.Przez niego moje dziecko otarło się o śmierć.To że dziecko zamiast iść do przodu się rozwijać a zaczęło się cofać to jeszcze nic w porównaniu z tym jak się czuło i co się z dzieckiem działo.Gdyby nie trafiło w ostatniej chwili do szpitala dziś nawet nie chcę myśleć co by spotkać mogło naszą rodzinę jak wielkie nieszczęście.Dziś po tych traumatycznych przejściach nasze dziecko pomału wraca do zdrowia,dzięki temu że trafiło do szpitala gdzie pozbywano się stopniowo tych paskudnych leków które truły nasze dziecko patrzymy z nadzieją w przyszłość że będzie dobrze.Nasze kochane słoneczko wraca do zdrowia szczęśliwe i uśmiechnięte jak wcześniej.Nie polecam tego pana nikomu!!!

Wspanialy lekarz .....czlowiek o dobrym sercu.Mialam w EPIMIGREN meza trzy miesiace.Zawsze opieke mial dobra a doktor byl na kazde zawolanie i umial po ludzku wszystko dokladnie wytlumaczyc.Jestem wdzieczna ze wymyslil taki osrodek .....ma najlepszy personel .....dba o to aby pacjent czul sie jak w domu a moze i nawet lepiej tam maja niektorzy ludzie.POLECAM

Fantastyczny człowiek. Niezwykle pomocny, miły i uprzejmy. Zawsze otwarty na pacjenta. Świetny specjalista. Polecam.

Ten lekarz w 3 miesiące doprowadzil do tego ze moją wnusia z dziecka raczkujacego przeszła do pozycji lerzacej i w efekcie czego trafiła do szpitala w złym stanie.Sabril i LUMINALUM UNIA przepisany przez tego Pana doprowadziły do zaburzeń koncentracji,drgania mięśni,oczoplas,zaburzeń mowy,zaburzeń mięśni twarzy.Skutków ubocznych głównie Sabrilowi wyliczylam 14.Moja wnusia nie okazywala juz rzadnych emocji.Teraz lekarze w szpitalu staraja sie o poprawę jej zdrowia.

Jestem pewny, ze nadal bede sie leczyl u tego specjalisty, poniewaz czuje sie pod fachowa opieka.

Bylam u pana doktorka raz,ale wiecej razy nie planuje sie do niego wybrac.Skasowal mnie za wizyte niesamowicie drogo i raczej nic sensownego nie doradzil.Odradzam.

Pan doktor myli priorytety. Zamiast postawić na wyleczenie pacjenta stawia na HONORARIUM !!!!! Czy to jest etyczne ?????

Zdecydowanie ten lekarz umie się cenić

Zdecydowanie ten lekarz umie się cenić

Trafiłam do niego kilkanaście lat temu,byłam po wysunięciu sie dysku,miałam nie władną prawa nogę.Pan dr zbadał mnie i powiedział że jestem zdrowa i przyszłam tylko wyłudzić L-4.Powiedziałam mu kilka niemiłych słów i zlecił dodatkowe badania krwi.Wysłał mnie do szpitala z diagnoza-zapalenie wielomięsniowe. W szpitalu lekarze stwierdzili wysuniecie sie dysku i podjęli konkretne leczenie.Nie polecam.