lekarz Krzysztof Otwinowski

Ortopeda, Traumatolog

Dr Otwinowski jest człowiekiem kompetentnym, uprzejmym, wrażliwym , chce i potrafi doradzić. Ponadto potrafi słuchać i wyciągać wnioski z tego co mówi pacjent i korzysta z dokumentów i badań mu dostarczonych. Poświęca czas, aby dokładnie i prosto wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę lub objaśnia wątpliwości związane z leczeniem. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie i gorąco go polecam.

Dr Otwinowski wykonywał u mnie rekonstrukcję ACL. Na ocenę efektów operacji jest jeszcze za wcześnie, ale przebieg operacji oraz poprzedzającej ją wizyty kwalifikacyjnej, podejście do pacjenta wzbudza moje najwyższe uznanie. Przed wizytą u dra Otwinowskiego odwiedziłem kilku specjalistów, ale żaden z nich nie wzbudził aż tak mojego zaufania. Rzeczowy, konkretny, uprzejmy, kontaktowy, cierpliwy. Gorąco polecam.

W gronie lekarzy z Opola nie ma lepszego, sprawny diagnosta i znakomite wyniki operacyjne. Rewelacja

Polecam jak najbardziej, doktor ma świetne podejście do pacjenta, potrafi uspokoić oraz skrzętnie tłumaczy problem jaki wystąpił. Bardzo przyjazna osoba.

Pan Krzysztof 2 dni temu wykonywał mi artroskopię kolana z rekonstrukcją, wykonał to bardzo fachowo szybko i sprawnie. Dziś leżę w domu i się kuruję, Pan doktor bardzo dba o dobro i komfort pacjenta oraz poświęca tyle uwagi ile potrzeba. Gorąco polecam gdyż można mu w zupełności zaufać i oddać w jego ręce.

Dr Otwinowski jest godnym polecenia lekarzem, kompetentny i rzeczowy, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy chorobę i opisuje na czym będzie polegał zabieg, wzbudza zaufanie, miły i kontaktowy, kiedy trzeba uspokoi i wesprze, polecam sedecznie.