lekarz Krzysztof Piotrowski

bardzo dobry specjalista i mily czlowiek.udziela odpowiedzi na kazde pytanie doradzi uspokoi.polecam jak najbardziej.

Pan doktor godny polecenia. Wszystko dokładnie tłumaczy. Cierpliwie bada, nawet płaczące dziecko. A wizyta z receptami w aptece nie powoduje zawału serca.

lekarz których mało jest super telefonicznie zawsze dostępny moje dzieci go uwielbiaja

Byłam u niego tylko raz był bardzo miły w przeciwieństwie do mojego lekarza rodzinnego dr Dula !/No i wyzdrowiałam!

nie byłam u doktora gdyż był tak nieuprzejmy w rozmowie telefonicznej,że skutecznie mnie zniechęcił.Zadzwoniłam na tel. komórkowy bo taki dostałam od koleżanki, a dr Piotrowski odpowiadał na moje pytania odnośnie wizyty jakby był zły że chcę skorzystać z jego wiedzy i mu za to zapłacić-widać jest bardzo dobrym aktorem i lekarzem zupełnie bez powołania.MASAKRA!!!

Godny polecenia lekarz i specjalisty znający się na powikłaniach genetycznych.Potrafi wytłumaczyć na czym polega ewentualny problem i rozchwiać wszelakie wątpliwości.Po prostu jest wspaniały.Prowadził moją ciąże ,kuzynki i ciotki która miała w owym czasie 42lata i żadna z nas się na nim nie zawiodła.Polecamy!!!!

Wspaniały lekarz, uprzejmy, ma podejście do dzieci, godny polecenia, zawsze dobrze zdiagnozuje chorobę, przepisuje tanie a dobre lekarstwa. najlepszy lekarz jakiego znam.

Wspaniały człowiek. Nie znam lepszego lekarza, ma bardzo dobre podejście do dzieci.

Wspaniały lekarz ! Super podejscie do dzieci!

Wspaniały lekarz ! Super podejscie do dzieci!

Nie lubię być chora (a kto lubi?), ale pocieszenie stanowią właśnie wizyty u pana Piotrowskiego. To jest najfajniejszy lekarz jakiego znam:)