dr Krzysztof Pisula

Anestezjolog

2,6
2,7

Wyjątkowo zabawne, ze wszystkie marne oceny pisane są przez anonimy. Odważni ludzie bez twarzy. Dr Pisula bardzo pomógł mojej żonie w powrocie do zdrowia z "dalekiej podróży".

Wspaniały lekarz walczący do końca o życie pacjenta. Moja mama była pod jego skrzydłami na oddziale OIOM szpitala w Grodzisku Maz. Potężna wiedza, walka do końca, walka o każdy oddech. Niestety na skutek bardzo ciężkiego stanu spowodowanego przez COVID mama odeszła. Lekarz którego warto polecać. Lekarz to nie cudotwórca, a osoba wykorzystująca swoją wiedzę żeby ratować ludzi. Myślę, że wielu lekarzy powinno się od tego akurat człowieka uczyć.

Ja Pana Doktora bardzo polecam. Jest konkretnym człowiekiem ktory potrafi leczyc a nawet powrocic pacjenta ktory jest juz jedna noga na tamtym swiecie! Niebywale ile ten czlowiek ma w sobie wiedzy, praktyki i doświadczenia. Dziekuje za uratowanie mojego taty! Gdy Pan Doktor wszedl na dyzur i zobaczyl co sie dzieje od razu zaczął odpowiednie leczenie i poprawil leczenie po poprzednim lekarzu dzieki czemu moj ojciec wyszedl z ciezkiej sepsy! Nigdy tego Panu Doktorowi nie zapomne. Sa lekarze i konowaly które nie powinny leczyć ale Pan Pisula jest prawdziwym lekarzem dla ...

Niebywale ile ten czlowiek ma w sobie wiedzy, praktyki i doświadczenia.
Sa lekarze i konowaly które nie powinny leczyć ale Pan Pisula jest prawdziwym lekarzem dla ktorego zycie i zdrowie pacjenta jest najważniejsze!
Niesamowity człowiek mimo swojego konkretnego, czasami niezrozumialego charakteru :)

Tragiczny typ. Główne jego cechy to chciwość, arogancja i niekompetencja. Serdecznie odradzam spotkania z tym osobnikiem.

Wspaniały lekarz,człowiek kilka lat temu uratował życie mojej mamie, którą inny lekarz ze szpitala w Makowie Maz. woj. mazowieckie już skreślił z listy żywych. Polecam super lekarz.Beata

nic dobrego nie da się napisać , lepiej nie spotykac go na swojej drodze tego życzę wszystkim pacjentom i ich rodzinom

ZEREM 0 0 0 0 0 0 0 0 POD KAŻDYM WZGLĘDEM

ZEREM 0 0 0 0 0 0 0 0 POD KAŻDYM WZGLĘDEM

bardzo dobry fachowiec z zakresu medycyny i nie tylko i mogę simiało tak napisać na forum gdyż znam pana Pisulę nie tylko jako Lekarza ale i jako Pracodawcę (i wcale go nie bronię bo jak każdy człowiek ma na pewno zalety jak i wady) ale sam osobiście widziałem jak nie raz pan DOKTOR Krzysztof Pisula wybawił z opresji nie jednego lekarza z wielkim stażem pracy który nie potrafił wykonać drobnego podstawowego zabiegu dziwne że komentarze negatywne pisane są 17 i 18.01 2012r widocznie pan prezes ORLEN MEDICA uziemnił jakiegoś mało życzliwego i bez serca dla pacjentów Lekarza (lub przeciwnika) który tak pisze na forum a wierzcie że takich pseudo lekarzy których Dr. Pisula udupił (ze względu na lekcewarzenie pacjenta) jest dużo choć jest to bardzo pomocny i wyrozumiały Lekarz mimo tego co napisałem temu kto pisze same negatywy o Doktorze Pisuli życzę wszystkiego najlepszego ja i tak wiem że to dobry fachowiec

Zły człowiek mało kompetentny lekarz, dużo mówi ale nic z tego nie wynika ,kompletnie nieżyczliwy ,nieuprzejmy szkoda , że psuje opinie o dobrych i ciężko pracujących lekarzach.

Niestety nie spełnił moich wymagań, a jako wieloletnia pacjentka, dostrzegłam że Doktor Pisuła nie zachowuje sie jak powinien lekarz. Z miejsca mąż wyrwał mnie z rąk tego beznadziejnego lekarza. Czy taki doktor nie wie ze pacjent i inni ludzie to nie ryby, które nie mają głosu.. My tez mamy swe prawa.