lekarz Krzysztof Podlacha

Lekarz rodzinny

1,7
1,7
1,9

Kompetencje jakieś lekarz musi posiadać ale nie leczyć na czuja zamiast skierować do specjalisty. Brak jakiejkolwiek uprzejmości i odpowiada agresywnie jak się pyta co nam dolega i co przepisał. Nie polecam.

Lekarz traktujący ludzi jak półmózgi i hipochondryków. Nieokrzesany, arogancji. Potrafi zapisać leki, które się wykluczają. Uważa, że jest specjalistą od wszystkiego. Tacy ludzie nie powinni pracować z ludźmi. Zapomina o przysiędze, którą złożył. Brak słów. Nie polecam !!!!! Nawet w ostatecznośći !!!!!

Pan doktor wyjątkowo nieuprzejmy. Na pytania dotyczące przepisywanych leków reaguje wręcz agresją. Osoba o bardzo wysokim mniemaniu o sobie - niczym nieuzasadnionym. Pacjentów traktuje delikatnie mówiąc jak idiotów. Znikome informacje o diagnozie. Z tak mało profesjonalnym podejściem do pacjenta pierwszy raz się spotykam. Ogólnie - szczerze odradzam

Lekarz mało komunikatywny, na pytania o szczegóły choroby, wręcz agresywny, każda sugestia ze strony pacjenta traktowana jest jak wypowiedź imbecyla. Lekarz traktuje pacjentów jak ułomnych debili, a z zachowania mało kulturalnego można wywnioskować że ma manię wyższości. Ogólnie Nie polecam !!!!

jest ok,szybko diagnozuje i konkretnie leczy

jest ok,szybko diagnozuje i konkretnie leczy

brak wychowania z jego strony.mam nadzieje że się to zmieni

brak wychowania z jego strony.mam nadzieje że się to zmieni

Mnie pomógł, jednak wszystko trzeba z niego "wyciągać" jeśli chce się szczegółowo wiedzieć o swojej chorobie. Mało kontaktowy. Poza tym zastrzeżeń brak.

nie polecam nikomu, Pan doktor jest mało zainteresowany pacjentem.

nie polecam nikomu, Pan doktor jest mało zainteresowany pacjentem.

to było tak... chodziłam od lekarza do lekarza, wszędzie spychologia, aż w końcu trafiłam na tego lekarza i pomógł mi!!!

bardzo kompetentna osoba, polecam jako lekarza rodzinnego

bardzo kompetentna osoba, polecam jako lekarza rodzinnego